Menu górne

Dziś jest 08 sierpnia 2022 r., imieniny Cypriana, EmilianaŚwięto uczniów i nauczycieli

(Zam: 29.10.2021 r., godz. 12.18)

W sali OSP w Brańszczyku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Cała społeczność Zespołu Szkół Specjalnych podziwiała piękne występy chóru szkolnego.Do nauczycieli, sióstr zakonnych, wychowawców oraz pracowników administracji i obsługi zostały skierowane piękne życzenia w postaci wierszy i piosenek. Tego dnia nowi uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie, a dyrektor szkoły Elżbieta Piórkowska dokonała pasowania, dotykając ramię każdego ucznia dużym ołówkiem. Nowym uczniom życzymy dużo sukcesów! Uroczystość była także okazją do wręczenia nagrody starosty oraz nagród dyrektora szkoły. Był to dzień pełen wyjątkowych wrażeń.
Z okazji Światowego Dnia Uśmiechu odbyła się dyskoteka oraz konkurs piosenki. Zabawa była wyśmienita! Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs piosenki, w którym 
I miejsce zajął Damian, II miejsce - Jarosław, III miejsce - Gabriela. 
Na początku października odbyły się także wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci przedstawili swoje programy. Oddano 54 głosy na 10 kandydatów. Komisja czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania, w wyniku którego wyłoniono następujący skład Samorządu Uczniowskiego: Norbert - przewodniczący, Lena – zastępca przewodniczącego, Dawid - sekretarz. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
ZSS w Brańszczyku

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl