Menu górne

Dziś jest 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, MagdalenyNajpiękniejsze arie i duety

(Zam: 03.08.2021 r., godz. 14.42)

W minioną niedzielę na scenie Centrum Kultury w Długosiodle wybrzmiały najpopularniejsze kompozycje muzyki operowej i operetkowej oraz przeboje musicalowe.Koncert z cyklu „Parkowa Filharmonia” wyjątkowo odbył się w sali widowiskowej ze względu na prognozowaną złą pogodę. Wszyscy melomani dotarli jednak bez problemu na zapowiedziane wydarzenie. Tym razem sceną zawładnęli młodzi artyści Anna Filimowska-Wolfinger i Jan Bukowski, przy fortepianowym akompaniamencie Aliny Hoffmann. Wykonali najpiękniejsze i najbardziej znane arie i duety z oper i operetek, a także słynne musicalowe songi. Zafascynowali publiczność młodością i wdziękiem, ale przede wszystkim umiejętnościami wokalnymi. Zabrzmiały m.in. arie: „Belle nuit ô nuit d’amour" z opery „Opowieści Hoffmana”, „La ci darem la mano” z opery „Don Giovanni” czy „Come Paride vezzoso” z opery „Napój miłosny”. Aplauz publiczności wywołały m.in. interpretacje pastiszu muzycznego „Duet kotów” Gioacchino Rossiniego i „Gdybym był bogaczem” z musicalu „Skrzypek na dachu”.
Po zakończonym koncercie zgromadzeni zgotowali artystom owację na stojąco. Oklaskom i podziękowaniom nie było końca. Koncert z pewnością na długo pozostanie w pamięci i sercach zachwyconej publiczności.
Źródło: Gminne Centrum Informacji w DługosiodleNapisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl