Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 sierpnia 2022 r., imieniny Bogusławy, IlonyOjcowska Ekstraklasa zagrała w Wyszkowie

(Zam: 05.07.2021 r., godz. 08.11)

O tym, jak ważna jest rola ojca w życiu dziecka mogli przekonać się uczestnicy warsztatów „7 sekretów efektywnego ojcostwa", które odbyły się w 25 i 26 czerwca w Wyszkowie.W warsztatach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Projekt Relacje, Ojcowski Klub w Wyszkowie oraz Inicjatywę Tato.Net uczestniczyło kilkunastu ojców z Wyszkowa i okolic, którzy przyszli, by wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności. Podczas warsztatów uczestnicy poznawali mocne strony swojego ojcostwa i obszary do rozwoju, uczyli się, jak utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne - praca zawodowa, jak wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju. W dyskusji, moderowanych ćwiczeniach i pracy w mniejszych grupach poznawali „sekrety” efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, znajomość dziecka, stałość, bezpieczeństwo i troska, miłość do matki dzieci, aktywne słuchanie i wyposażenie duchowe. Ponadto ojcowie tworzyli Tato-Plan, czyli praktyczny plan działania. Warsztaty były również doskonałą okazją do wymiany ojcowskich doświadczeń i inspiracji. Na zakończenie zaproszono wszystkich do przyłączenia się do Ojcowskiego Klubu Tato.Net w Wyszkowie, który po wakacyjnej przerwie rozpocznie spotkania we wrześniu.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Zarządowi Powiatu Wyszkowskiego za dofinansowanie wydarzenia, Stowarzyszeniu Tradycyjnie Nowoczesnych dla Wsi za udostępnienie lokalu w Edukacyjnej Bawialni Montessori „Rozwój i Samodzielność”, a także wyszkowskim mediom, parafiom oraz wszystkim zaangażowanym instytucjom, firmom, organizacjom i osobom za pomoc w dotarciu do ojców z powiatu wyszkowskiego z zaproszeniem na to ważne spotkanie.

Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu „Mocne relacje” dofinansowanego ze środków Powiatu Wyszkowskiego. Spotkanie dla ojców było wydarzeniem otwierającym działania projektu ukierunkowane na wzmacnianie relacji w rodzinie. Jeszcze w lipcu odbędą się warsztaty dla mam i córek „Twórcze w relacji”, na początku sierpnia zaplanowano warsztaty przygodowe dla ojców i dzieci połączone z biwakiem i spływem kajakowym, a po wakacjach reprezentacja ojców z powiatu wyszkowskiego weźmie udział w międzynarodowym forum ojców organizowanym przez Inicjatywę Tato.Net. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.
Łukasz Wachowski, Stowarzyszenie Projekt Relacje (tel. 607 168 295)
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl