Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 sierpnia 2022 r., imieniny Bogusławy, IlonyTrzeźwo, zdrowo, kolorowo

(Zam: 30.06.2021 r., godz. 10.36)

Piknikiem rodzinnym pod hasłem „Trzeźwo, zdrowo, kolorowo” mieszkańcy witali w Długosiodle lato i wakacje.W parku, wśród zieleni, stanęły kolorowe dmuchane zabawki, na których bawiły się dzieciaki. Do nich przyjechali też aktorzy Teatru Kubika z autorskim spektaklem ulicznym „Cyrkowa podróż”, nawiązującym do tradycji objazdowych trup cyrkowych i teatralnych. Widowisko przeniosło widzów, nie tylko tych najmłodszych, w niezwykły świat pantomimy, klaunady i cyrku. Później odbyła się zabawa z rekwizytami cyrkowymi - puszczanie baniek, chodzenie na szczudłach, żonglowanie oraz ćwiczenia na równoważni. Razem z animatorami Teatru Kubika doskonale bawiły się nie tylko dzieci, ale także dorośli.

Na scenie zagrał rewelacyjny duet akordeonowy Vertim & Mamzel, czyli Robert Prusiński i Jarosław Mamiński. Muzycy zagrali utwory biesiadne oraz rozrywkowe we własnych aranżacjach. Zwieńczeniem pikniku był koncert zespołu Bedi na czele z wokalistą pochodzącym z Długosiodła Dawidem Bedeckim, który wykonał swój najnowszy przebój „Puste słowa”.

Imprezie towarzyszyły stoiska gastronomiczne, stragany z gadżetami oraz dmuchane zjeżdżalnie. Zainteresowane osoby po zakończeniu pikniku mogły wziąć udział w seansie filmowym pod chmurką, w którym wyświetlany był film pt. „Na noże”. Podczas pikniku była możliwość skorzystania z gminnego punktu spisowego w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań.
Źródło: dlugosiodlo.pl
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl