Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaMatematyczna wycieczka

(Zam: 22.06.2021 r., godz. 09.59)

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku 17 czerwca uczestniczyli w „Matematycznej miniolimpiadzie sportowej”.Celem wycieczki było utrwalanie umiejętności porównywania i porządkowania liczb, dokonywanie pomiarów w terenie, umożliwianie uczniom podejmowania aktywności ruchowej, doskonalenie sprawności fizycznej oraz integracja grupy. Tego dnia odbyły się takie aktywności, jak: skoki w dal z rozbiegu oraz skoki w dal z miejsca, rzut do celu, skoki przez skakankę oraz gra w zbijaka. Na koniec uczestnicy jedli  kiełbaski upieczone na ognisku. Zmęczeni, ale szczęśliwi uczniowie mogli tym samym zregenerować siły. Obchodzono również urodziny jednego z chłopców. Cała grupa zaśpiewała Dawidowi „Sto lat”, a on pomyślawszy życzenie, zdmuchnął świeczkę na torcie, którym tym razem była muffinka.
Końcowym etapem wycieczki  był spacer nad sztucznie wykopanym jeziorem, które stało się domem licznej grupy ptactwa wodnego. Po wielu aktywnościach na świeżym powietrzu, w słoneczny czerwcowy dzień, uczestnicy wycieczki wrócili do szkoły z pozytywną energią i  uśmiechem na twarzach.
ZSS w BrańszczykuNapisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl