Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaPrzetargi lokalne drogi

(Zam: 18.06.2021 r., godz. 10.03)

Jeszcze kilka dni Urząd Miejski czeka na oferty w przetargach na budowę ulic metodą powierzchniowego utrwalenia z wykorzystaniem emulsji asfaltowej.Metoda (potocznie zwana natryskami) pozwoli na utwardzenie nawierzchni co najmniej kilkunastu odcinków dróg wytypowanych na ten rok. Niedawno ogłoszone przetargi, w których termin zgłoszeń mija 23 czerwca, dotyczą ul. Świerkowej w Leszczydole-Nowinach, Baśniowej w Leszczydole-Nowinach, Słonecznikowej w Wyszkowie, Makowej w Wyszkowie, Przemysłowej w Wyszkowie. Otwarcie ofert dotyczących inwestycji na ul. Słonecznej w Świniotopi zaplanowano na 24 czerwca.
J.P.

Komentarze

Dodane przez Rybienko Lesne, w dniu 21.06.2021 r., godz. 13.47
A Rybienko Lesne znowu zapomniane przez GBurmistrza i radnych bezradnych, jak wam nie wstyd tak kłamać i oszukiwać mieszkańców, ze są w przetargu !!! Panie Lach weź się Pan do roboty, bo samo jeżdżenie rowerkiem i gadanie, nie przynosi żadnych skutków. Mieszkańcy robią więcej dla osiedla niż pan radny Lach.,
Dodane przez Latoszek, w dniu 22.06.2021 r., godz. 09.35
Na ulicy Jasnej i Dolnej, sytuacja fatalna, rozkopali kwiecień/maj i żadnych prac nie robią, żadnego pracownika. A inwestycja planowana od kilku lat, taka organizacja gminy wyszkow. Lach tylko jeździ i każdemu opowiada co innego, a roboty stoją w miejscu ! A może Burmistrzowi zależy, żeby droga nie była wykonana, w tym roku (podobnie jak w poprzednich) i kasa została na jego i jego kolegów inwestycje ! Znamy te numery panie Nowosielski.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl