Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 lipca 2024 r., imieniny Ernesta, MałgorzatyRuszyły ,,7“ piłkarskie

(Zam: 14.06.2011 r., godz. 11.15)

W ostatni weekend na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy stadionie WOSiR w Wyszkowie, rozegrane zostały pierwsze spotkania 41. edycji ligi ,,7“ piłkarskich. W I kolejce kibice mogli obejrzeć sześć spotkań pomiędzy zespołami z Wyszkowa i okolic.

Kolejna edycja ligi ,,7” piłkarskich, tak jak poprzednie, przeznaczona jest dla drużyn reprezentujących zakłady pracy, szkoły, osiedla, miejscowości itp. Tym razem do rozgrywek, które będą trwały aż do końca sierpnia, zgłosiło się 12 zespołów. W sobotę 11 czerwca rozegrano pierwsze mecze. Na początku Grande Wyszków uległo silnej drużynie z Somianki 2:5. Kolejny mecz to z kolei bardzo zacięte widowisko pomiędzy ZM Somianka a Ważną Różą. Emocjonujące spotkanie zakończyło się ostatecznie zwycięstwem zespołu z Zakładów Mięsnych 4:3.W ostatnim sobotnim meczu debiutująca pod nazwą EuroBram Głos Wyszkowa Sępkowski drużyna uległa po kolejnym niesamowicie wyrównanym spotkaniu, stawianej już tradycyjnie w roli faworyta grupie ze Skuszewa 5:6.

W niedzielę rozegrano pozostałe trzy spotkania pierwszej kolejki. PHU Profit bez najmniejszych problemów rozprawił się z drużyną Play 4 Fun 8:1. Pewne zwycięstwo odniosła również silna drużyna z Ostrów. Fuz pokonał zespół Polskiego Banku Spółdzielczego 4:0. Ostatnie spotkanie pierwszej kolejki to z kolei koncert w wykonaniu piłkarzy Asłanova. Zespół z Natalina pokonał hokejowym wynikiem 14:0 ekipę Red Devils.

Mecze II kolejki zostaną rozegrane w dniach 18-19 czerwca w następującej kolejności:
Sobota 18 czerwca:
- godz.. 18.00 – Skuszew – PHU Profit,
- godz. 19.00 – Somianka – Red Devils,
- godz. 20.00 – Ważna Róża – EuroBram Głos Wyszkowa Sępkowski.
Niedziela 19 czerwca:
- godz. 18.00 – Polski Bank Spółdzielczy – Grande Wyszków,
- godz. 19.00 – Asłanov – ZM Somi/banka,
- godz. 20.00 – Play 4 Fun – Fuz Ostrowy.

Turu

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta