Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 września 2021 r., imieniny Michaliny, Michała

Potrzebna długa i kosztowna rehabilitacja

(Zam: 17.05.2021 r., godz. 10.05)

Bartłomiej Przychodzki ze Starego Bosewa w styczniu tego roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Doszło do złamania kręgosłupa w odcinku piersiowym, uszkodzenia rdzenia kręgowego, niedowładu nóg. Jedyną szansą na powrót do sprawności jest długa, kosztowna rehabilitacja.Z apelem o wsparcie finansowe na rzecz Bartka zaapelowali rodzina i przyjaciele: ”Bartek ma dopiero 26 lat i całe życie przed sobą. Jego pasje, poczucie humoru, empatia i chęć poznawania świata zawsze robiły na nas ogromne wrażenie. Do dziś pamiętamy jak Bartek każdą trudną sytuację starał się ratować śmiechem i stosownym do sytuacji żartem. W tym roku miał również obronić pracę dyplomową i rozpocząć nowy etap w życiu. Wszyscy trzymaliśmy za niego kciuki, wierząc, że z jego zapałem i energią świat stanie przed nim otworem. Wiadomość o wypadku zaparła nam dech w piersiach. 
W styczniu tego roku Bartek uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Pojazd wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Diagnoza przygniotła nasze serca potwornym ciężarem: złamanie kręgosłupa w odcinku piersiowym, uszkodzenia rdzenia kręgowego, niedowład kończyn dolnych. Skomplikowana operacja trwała kilka godzin. Z powodu pandemii nie mogliśmy nawet zobaczyć się z Bartkiem i wesprzeć go w tym trudnym momencie. Czekaliśmy jak w zawieszeniu na dalsze informacje o tym, co się stanie z naszym ukochanym przyjacielem i członkiem rodziny. 
Dla Bartka jedyną szansą na powrót do sprawności i dawnego życia jest długa, wymagająca, ale przede wszystkim bardzo kosztowna rehabilitacja. Udało nam się zgromadzić część środków, ale to zaledwie kropla w morzu potrzeb. Bez Państwa pomocy nie damy rady uratować przyszłości Bartka, dlatego tak bardzo prosimy o każde, choćby najmniejsze wsparcie.”

Wpłaty można kierować za pośrednictwem strony siepomaga.pl (link)
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl