Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Mamo, tato pobaw się ze mną

Ikona
(Zam: 14.06.2011 r., godz. 11.32)

Dzieci uczęszczające do przedszkola w Brańszczyku wspólnie ze swoimi rodzicami bawiły się podczas festynu rodzinnego.

Święto z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka odbyło się 4 czerwca. Specjalnie na tę okazję organizatorzy przygotowali liczne atrakcje. Najważniejszym
punktem programu, a jednocześnie największą niespodzianką dla dzieci, był teatrzyk o treści ekologicznej „Zielony Kapturek i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu rodziców i wychowawcy przedszkola. Dzieci odwdzięczyły się wyjątkowym koncertem, na zakończenie którego wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane tulipany. W czasie zabawy mali miłośnicy koni mogli pod opieką hipoterapeuty pojeździć konno. Przedszkolaki chętnie upiększały się w „salonie piękności” prowadzonym przez uczennice z kl. VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Brańszczyku, które malowały oryginalne i zmywalne tatuaże. Dużo radości zarówno dzieciom, jaki i rodzicom sprawiły rodzinne gry i konkursy sportowe, w których nie było przegranych. Każdy z uczestników był wyróżniany upominkiem. Przeżyciem dla dzieci był także przyjazd Ochotniczej Straży Pożarnej z Brańszczyka. Wycie strażackiej syreny, rozwijanie węży i szybka akcja gaśnicza, która odbyła się na boisku, to na szczęście tylko pokaz sprzętu gaśniczego dla najmłodszych, którzy mogli zwiedzić strażacki wóz bojowy. Wspólnej zabawie i radości towarzyszył bogato zastawiony stół przygotowany przez rodziców, na którym nie zabrakło dań z grilla oraz słodkości.

D.L.
Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc i zaangażowanie wszystkim osobom, bez których ten festyn nie byłby tak udany.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl