Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 kwietnia 2021 r., imieniny Bogusława, Bogumiły

Policyjny pościg za pijanym kierowcą

(Zam: 08.04.2021 r., godz. 13.29)

Gdy mundurowi w końcu zatrzymali 64-latka, był wobec nich wulgarny i nie chciał podać swoich danych. Odmówił badania alkomatem.7 kwietnia po południu w Wyszkowie na ul. Białostockiej policjanci wyszkowskiego wydziału ruchu drogowego chcieli zatrzymać do kontroli osobową skodę. Kierowca nie zareagował na polecenia i pojechał w stronę ul. Mazowieckiej. Dyżurny komendy do pomocy w zatrzymaniu kierowcy skierował dodatkowe patrole, które znajdowały się w pobliżu. Funkcjonariusze wyprzedzili skodę i wymusili zatrzymanie na poboczu. Kiedy dobiegli do samochodu i otworzyli drzwi od razu wyczuli od kierowcy alkohol. Mieszkaniec gminy Wyszków był nie tylko pijany, ale także wulgarny i arogancki wobec policjantów. Nie chciał podać danych osobowych. O badaniu alkomatem nie chciał słyszeć. Mężczyznę przewieziono do szpitala, w którym pobrano mu krew do badań. Policjanci z kolei ustalili dane kierowcy. To 64-letni mieszkaniec podwyszkowskiej wsi bez uprawnień do kierowania.
Po kilku godzinach od zatrzymania mężczyzna poddał się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Alkomat wykazał ponad 1,6 promila. Dokładną liczbę promili śledczy poznają po otrzymaniu wyników badań krwi.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl