Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Burmistrz poparł Adama Mroza

Ikona
(Zam: 14.06.2011 r., godz. 11.42)

Burmistrz Grzegorz Nowosielski i Wspólnota Samorządowa udzielili poparcia kandydatowi Platformy Obywatelskiej na senatora, Adamowi Mrozowi, w wyborach, które odbędą się jesienią tego roku.

Informację te ogłoszono podczas konferencji prasowej 7 czerwca w restauracji „Wyszkowianka”. O decyzji o kandydowaniu Adama Mroza na senatora, który reprezentuje powiaty wyszkowski, ostrołęcki, ostrowski, makowski, pułtuski, wyszkowska PO poinformowała 17 maja.

– Burmistrz i zastępcy zgodnie współpracują dla rozwoju miasta – mówił 7 czerwca Adam Mróz. – Bardzo mnie cieszy poparcie burmistrza i Wspólnoty Samorządowej, to potężna siła polityczna. Powinniśmy mieć własną reprezentację w parlamencie, ponieważ warto mieć wpływ na sprawy dotyczące naszego miasta. Musimy lobbować na rzecz Wyszkowa, poprzez np. ściąganie tu inwestycji.

Głos zabrał też Grzegorz Nowosielski, który tłumaczył powody udzielenia poparcia.
– Wspólnota Samorządowa jest zainteresowana promocją miasta i rejonu – stwierdził. – Na naszą decyzję miały wpływ nie pobudki polityczne, a potrzeba rozwoju miasta.

W specjalnym, wspólnym oświadczeniu obu stron czytamy: „Wspólnota Samorządowa uznała, że Adam Mróz (…) będzie dobrze reprezentował interesy Wyszkowa (…), jego dotychczasowe doświadczenie zawodowe i polityczne przekonują, że będzie on skutecznym, konsekwentnym i odpowiedzialnym parlamentarzystą. Platforma Obywatelska w Wyszkowie i Wspólnota Samorządowa w Wyszkowie będą zabiegać, by Wyszków miał swojego reprezentanta w Parlamencie RP, bo to służyć będzie realizacji interesów miasta. Jako kandydata do Sejmu RP popierają Adama Mroza w przekonaniu, że będzie on godnym rzecznikiem naszych wspólnych spraw.”

E.E.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl