Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 listopada 2021 r., imieniny Błażeja, Saturnina

Seniorzy aktywni w czasie epidemii

(Zam: 17.03.2021 r., godz. 13.04)

Uczestnicy Domu Dziennego Pobytu „Senior”, działającego w strukturach Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie, pomimo epidemii cały czas wykazują się aktywnością i kreatywnością.Chętnie wykonują w domach zadania i ćwiczenia, które dostarczają im pracownicy domu. Rozwiązując krzyżówki i szarady oraz uzupełniając kolorowanki nie nudzą się w czasie wolnym. Dzięki tego rodzaju zajęciom ćwiczą pamięć i koncentrację. Wśród uczestników zajęć jest kilka osób mocno zaangażowanych w rękodzieło artystyczne. Obecnie wykonują prace o tematyce wielkanocnej. Rękodzielniczki w swoich mieszkaniach robią kwiaty z bibuły, które zostaną wykorzystane do palm oraz wykonują ozdoby świąteczne, między innymi pisanki.
Seniorzy z DDP pamiętają także o celebrowaniu różnych świąt i uroczystości. W ostatnim czasie panowie uczcili Dzień Kobiet przygotowując filmik, który można obejrzeć na profilu Domu Dziennego Pobytu „Senior” na Facebooku. W krótkim nagraniu, kontynuując tradycję integracji międzypokoleniowej, zaprezentowali się seniorzy, jak również młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wyszkowie. W prezentacji nie zabrakło wierszy, życzeń i piosenek dla pań. Seniorki także pamiętały o przypadającym 10 marca Dniu Mężczyzn. W filmiku przygotowanym na tę okazję panowie usłyszeli miłe słowa i adresowane do nich piosenki.
Org.


Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl