Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 marca 2021 r., imieniny Heleny, Wiktora

Wydziały zamknięte z powodu koronawirusa

(Zam: 18.02.2021 r., godz. 08.36)

Z powodu szybko rozprzestrzeniającego się koronawirusa wśród pracowników Urzędu Miejskiego kilka wydziałów w magistracie jest całkowicie wyłączonych z funkcjonowania.Część wydziałów nie działa, ponieważ pracownicy zachorowali na COVID-19 lub zostali skierowani na kwarantannę. Jak zakomunikował Urząd Miejski "W Wydziale Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami w najbliższym czasie nie załatwią Państwo żadnych spraw, ponieważ wszyscy pracownicy są chorzy lub na kwarantannie. W wydziałach Podatków i Opłat Lokalnych, Inwestycji i Bezpieczeństwa oraz Rozwoju w najbliższych dniach obsługa interesantów prowadzona będzie tylko za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź rozmowy telefonicznej.".
Urząd Miejski prosi o ograniczenie wizyt przy al. Róż 2, a w przypadku konieczności odwiedzenia magistratu - o zachowanie dystansu, noszenie maseczki, dezynfekcję rąk.
J.P.

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 18.02.2021 r., godz. 23.43
Czy będą odszkodowania dla tych którzy zarazili się w pracy?
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 20.02.2021 r., godz. 10.35
urzędnicy i nauczyciele zakażają się i chorują w powiecie codziennie dochodzi do zakażeń ok. 20 osób - kilka przedszkoli jest zamkniętych - jeżeli zakażenie wirusem Covid-19 zostanie zakwalifikowane jako choroba zawodowa, to wg kiedyś obowiązujących przepisów powinno być odszkodowanie, a teraz?
Dodane przez rodzic, w dniu 20.02.2021 r., godz. 20.17
Nauczyciele klas I-III uczą dzieci stacjonarnie. W tych klasach uczy jeden nauczyciel, ewentualnie jest jeszcze anglista i katecheta. Nie wyobrażam sobie sytuacji jak wrócą starsze roczniki. W klasach IV-VIII i szkołach średnich uczy po kilkunastu nauczycieli w każdej klasie, wielu po 50-ce z chorobami przewlekłymi. Bezobjawowa młodzież będzie zakażała nauczycieli, siebie wzajemnie i swoich bliskich. To dopiero będzie krach! Ile osób umrze? Wiem, że ciężko jest naszym dzieciom ślęczeć godzinami przed komputerem. Ciężko jest nam - rodzicom. Wiem, że ciężko jest nauczycielom. Ale najważniejsze jest zdrowie i życie. Musimy to przetrwać dopóki nie zaszczepimy się, choćby miało to trwać do wakacji.
Dodane przez gm, w dniu 21.02.2021 r., godz. 18.25
w gm. rzasnik tez podobno covid
Dodane przez Anonim, w dniu 23.02.2021 r., godz. 00.09
To też odszkodowania w Rząśniku się należą.. Czy ktoś z szacownych samorządowców panuje nad epidemią w gminach? Wiadomo ile osób zaszczepionych i jakie w związku z tym zagrożenie epidemiologiczne? Czy może wszyscy zajęci liczeniem pieniędzy z comiesięcznej wypłaty a epidemia na którą umierają ludzie to już nie ich sprawa?
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 23.02.2021 r., godz. 15.07
od kiedy sanepid został zwolniony z obowiązku codziennego raportowania liczby osób zakażonych w powiecie, brak jest dostępu do jakiechkolwiek danych - wcześniej podawane wskaźniki były bardzo pomocne w codziennym funcjonowaniu, których sklepów unikać, w których gminach szczególnie uważać itp. - teraz jesteśmy jak we mgle, w jej ostrym cieniu, jak to PAD słusznie kiedyś przewidział...dobrze, że są chociaż szczątkowe informacje, ale nie powinno być tak, że petent odbija się od zamkniętych drzwi, już niejednej instytucji

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl