Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaJak dostosować swoje umiejętności do zmian na rynku pracy?

(Zam: 14.02.2021 r., godz. 08.41)

Zawodowo rok 2020 był trudny i podobnie zapowiada się 2021 r. Wiele sektorów swoją działalność musiało zamrozić, przebranżowić się, albo ograniczyć ilość zatrudnionych osób, aby móc utrzymać się na rynku. Pandemia bardzo zmienia rynek pracy.Jak odnaleźć się na rynku pracy?
Sporo osób straciło pracę, zostało bez dochodów albo zostały one znacznie ograniczone. To trudny czas dla przeciętnego obywatela. Skutki tego okresu najbardziej odczuwalne są w życiu codziennym, planowaniu zakupów, płaceniu rachunków, niespodziewanych wydatków.
Chyba nikt z nas nie był przygotowany na obecną sytuację, więc teraz trzeba pomyśleć jak zmienić swoje życie, jak działać, żeby pewniej poczuć się na rynku pracy, mieć szansę na nowe perspektywy.
Tylko jak to zrobić przy ograniczonym budżecie, przy finansowej niepewności?
Nasza propozycja nie wymaga nakładów finansowych, a jedynie trochę zaangażowania i chęci do nauki. Dzięki Szkole dla dorosłych Pascal, której sekretariat mieści się w Wyszkowie przy ul. Gen. J. Sowińskiego 77 możecie zmienić zawód i to bezpłatnie https://pascal.edu.pl/
Zaletą jest również to, że zajęcia odbywają się w weekendy, więc to duże ułatwienie dla ludzi dorosłych, którzy często mają obowiązki rodzinne i zawodowe.

Wskazówki jak zwiększyć swoje zawodowe szanse.
Brak matury w podjęciu nauki nie jest przeszkodą, ponieważ wystarczy posiadać wykształcenie średnie. Jeśli takiego nie macie, możecie zostać słuchaczami Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, które również jest prowadzone przez Szkołę Pascal.
W zależności na jaki kierunek się zapiszecie nauka zajmie rok albo 2 lata. Ten czas i tak szybko upłynie, a podejmując decyzję o zapisie do Szkoły Pascal, zwiększacie swoje szanse na rozwój kariery, lepszą pensję, łatwiejszy dostęp do uzyskania zatrudnienia, otworzenie własnej firmy.
W obecnej sytuacji mocno wzrosło zapotrzebowanie na pracowników medycznych. Ten trend zapewne utrzyma się nawet po tym, kiedy sytuacja będzie się wyciszać. Szkoła Pascal oferuje naukę na kierunkach medycznych takich jak:
Opiekun medyczny
Terapeuta zajęciowy
Jeśli interesują Was zawody, które nie są związane z medycyną możecie wybrać kierunki:
Technik administracji
Technik usług kosmetycznych
Technik BHP
Florysta
Zarezerwować miejsce na wybranym kierunku można wypełniając formularz online albo przyjść osobiście do sekretariatu Szkoły Pascal w Wyszkowie przy ul. Gen. J. Sowińskiego 77. Rekrutacja zimowa trwa, naukę możecie rozpocząć wkrótce, nie musicie czekać do września.
Materiał promocyjnyKomentarze

Jak wygląda pisowski nepotyzm?
Dodane przez Nepotyzm, w dniu 14.02.2021 r., godz. 10.26
Nepotyzm to zło! Ilu pociotów pozatrudniły różne ciotki? PiS PO jedno dno!
Dodane przez Adam, w dniu 14.02.2021 r., godz. 22.21
Nie ważne kto jest u władzy. Ważne kto szuka pracy. Zawsze liczyły się znajomości i protekcja. Bez tego pracy nie znajdziesz. Godnej pracy za godne wynagrodzenie. Taka jest prawda. Chyba, że masz 20 lub25 lat to łykniesz obietnice i perspektywy awansu.. He he.
Dodane przez Anonim, w dniu 15.02.2021 r., godz. 12.19
Magistra też można zrobić na wariata po partyjnej ścieżce. A co tam..
Dodane przez Anonim, w dniu 15.02.2021 r., godz. 17.42
Pewna praca to jak masz kogoś w pisie. Nie potrzebne żadne wykształcenie ani języki. Sekretarka może zostać dyrektorem ale lojalność obowiązkowa.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl