Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 lutego 2021 r., imieniny Aleksandra, Mirosława

Od lutego pomoc prawna stacjonarnie

(Zam: 27.01.2021 r., godz. 10.41)

Po miesiącach pracy zdalnej od 1 lutego porady w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego będą udzielane na miejscu.Punkty działają w:
- Wyszkowie przy ul. Świętojańskiej 89A (pok. 8),
- Gminnym Ośrodku Zdrowia, ul. Mickiewicza 15,
- Urzędzie Gminy w Somiance, Somianka Parcele 16B,
- Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu, ul. Wł. St. Reymonta 2,
- Urzędzie Gminy w Rząśniku, ul. Jesionowa 3,
- Poczcie Polskiej w Brańszczyku, ul. Jana Pawła II 43.

Interesantów obowiązuje telefoniczna forma zapisu pod numerem tel. 571 402 765, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Należy pamiętać o nałożonym przez rząd obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. W punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego należy przestrzegać dezynfekcji rąk (płyny do dezynfekcji dostępne będą na miejscu).
Oprac. J.P.
 

Komentarze

Dodane przez Za miskę ryżu, w dniu 28.01.2021 r., godz. 00.05
Atmosfera w Sanepidzie jest coraz gorsza. Pracownicy mają świadomość, że wystawiając kary przedsiębiorcom narażają się na odpowiedzialność karną, bo łamią prawo. Polityczne naciski są coraz mniej skuteczne. Niektórzy rozważają też zawiadomienie organów ścigania.
Dodane przez Za miske ryżu od żydowskiego bankstera MM, w dniu 28.01.2021 r., godz. 00.06
Sanepid jest wyjątkowo poszkodowany. Najpierw stał na pierwszej linii frontu z koronawirusem a szefowie tej instytucji nie mogli poradzić sobie z chaosem, jaki zapanował po wybuchu epidemii. Teraz pracownicy mają być zastraszani, że jeśli nie będą kontrolować firm, to zostaną zwolnieni z pracy. Tymczasem wielu z nich ma świadomość, że podstawy prawne kontroli nie istnieją. Dlatego próbują korzystać ze zwykłych uprawnień, np. do kontroli kuchni.
Sanepid nie może być narzędziem ramola JK w wojnie z Polakami!
Dodane przez Miska ryżu, w dniu 28.01.2021 r., godz. 00.10
"Boimy się. Jesteśmy naciskani, czujemy się zastraszani. Ale sami widzimy co się dzieje" – mówią pracownicy. Pracownicy Sanepidu rozważają m.in. złożenie doniesienia na swoich politycznych przełożonych. Część z nich nie godzi się na łamanie prawa. „Takiej atmosfery tu jeszcze nie było” – komentują. Tymczasem masowe składanie doniesień do prokuratury i składanie pozwów cywilnych zapowiadają przedsiębiorcy, którzy jednoznacznie określają działania Sanepidu jako bezprawie. Pracownicy Sanepidu boją się także o samych siebie, swoie domy, samochody i najblizszych
Dodane przez Anonim, w dniu 30.01.2021 r., godz. 11.51
Będzie wojna? Będą płonąć domy i wybuchać bomby?
PiS i PO to jedna szajka
Dodane przez Anonim, w dniu 31.01.2021 r., godz. 22.33
Tak
Dodane przez Ciechan 2, w dniu 02.02.2021 r., godz. 08.38
Ciechanów wygrał z sanepidem! 28 stycznia przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Warszawie, odbyła się kolejna rozprawa. Tym razem jednak, sprawa nie dotyczyła kary nałożonej na broniącego swych praw obywatela czy przedsiębiorcę. Tym razem zaskarżyli decyzję samorządowcy! Wszystko zaczęło się w maju. Chcieli ulżyć mieszkańcom, którzy ciężko znosili wiosenne obostrzenia. Zorganizowali więc koncert Kasi kowalskiej na jednym z blokowisk. Impreza się udała. Niestety nie spodobała się lokalnej stacji sanepidu. Nałożyli karę 30000. Finał sprawy mamy teraz. Wojewódzki Sąd Administracyjny stwierdził nieważność. Co ważne samorządowcy zapowiedzieli że zrewanżują się sanepidowi. "Miasto podejmie dalsze kroki celem m.in. pociągnięcia do odpowiedzialności państwowych urzędników, którzy wydawali bezpodstawne decyzje w przedmiotowej sprawie" zapowiadają. Oby więcej samorządów które stają po stronie obywateli VII SA/WA 1733/20
bez przedawnienia
Dodane przez xyz, w dniu 02.02.2021 r., godz. 09.38
Co ważne samorządowcy zapowiedzieli że zrewanżują się sanepidowi. "Miasto podejmie dalsze kroki celem m.in. pociągnięcia do odpowiedzialności państwowych urzędników, którzy wydawali bezpodstawne decyzje w przedmiotowej sprawie" zapowiadają. Oby więcej samorządów które stają po stronie obywateli VII SA/WA 1733/20
Dodane przez Anonim, w dniu 02.02.2021 r., godz. 21.16
"Norymberga dla Morawieckiego cwaniaka, co za nic ma Polskę i Polaka" - czytamy na jednym z transparentów, które trzymali mieszkańcy Dzierżoniowa. Obywatele skandowali także „wielki wstyd”. Jeden z przemawiających przez megafon przypomniał, że w wyniku „walki” rządu z mniemaną pandemią zginęło 70 tys. obywateli.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl