Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 stycznia 2021 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda

Podtrzymują świąteczną tradycję

(Zam: 21.12.2020 r., godz. 13.04)

Organizowany w Długosiodle XXI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w tym roku odbył się w innej formule niż zawsze. Uczestnicy nie mieli szansy zaprezentować swoich talentów szerokiej publiczności. Mogli nadesłać na konkurs nagranie kolędy lub pastorałki wykonane w domowym zaciszu bądź w swojej szkole czy przedszkolu.15 grudnia odbyło się posiedzenie jury, które wysłuchało wszystkich nagrań i oceniło wykonawców sklasyfikowanych w czterech kategoriach.
W kategorii I zwyciężył zespół z przedszkola w Długosiodle w składzie: Izabela Pawłowska, Wiktoria Kandybowicz, Liliana Michalak, Wiktoria Gałązka.
W kategorii II ( klasy 0-II) zwyciężyła Patrycja Mróz uczennica szkoły w Sieczychach, miejsce II zajęła Zofia Machnowska z Zespołu szkół w Starym Bosewie, III - Lena Godlewska również uczennica szkoły w Starym Bosewie
W kategorii III (klasy III-V) miejsce pierwsze zajęła solistka Maja Kobiałka ze szkoły podstawowej w Długosiodle, II - Zuzanna Szymańska, również ze szkoły w Długosiodle, III – duet Nadia Jackowska i Amelia Winczewska ze szkoły w Starym Bosewie.
W kategorii IV (klasy VI-VIII) najlepszym okazał się duet Karolina Karpińska i Paulina Karpińska - uczennice szkoły podstawowej w Długosiodle, miejsce II zajęła Dominika Kobiałka ze szkoły podstawowej w Długosiodle, miejsce III duet Aleksandra Łobacz i Weronika Skibińska z Zespołu Szkół w Starym Bosewie.
Oprac. J.P., źródło: dlugosiodlo.pl
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl