Menu górne

Dziś jest 14 sierpnia 2022 r., imieniny Alfreda, EuzebiuszaTransfery Campera

Ikona
(Zam: 07.06.2011 r., godz. 11.18)

W ciągu ostatnich dwóch tygodniu występujący w II lidze siatkówki mężczyzn klub Camper Wyszków wzmocnił się trzema nowymi zawodnikami. Kontrakty z zespołem przedłużyli także siatkarze, którzy w ostatnim sezonie stanowili o sile drużyny.

Jako pierwszy do Campera oficjalnie dołączył grający na pozycji przyjmującego, Konrad Nassalski. Mierzącego 191 cm wzrostu siatkarza, wyszkowscy kibice mogli wcześniej oglądać w barwach MOS-u Wola Warszawa, w którym występował w ostatnim sezonie, będąc jedną z pierwszoplanowych postaci. Największym sukcesem młodego zawodnika jest Mistrzostwo Polski Juniorów z 2008 roku.

Kolejnym nabytkiem wyszkowskiego klubu jest mierzący 195 cm wzrostu, leworęczny atakujący, Łukasz Kaczorowski. Zawodnik ten w ostatnim sezonie występował w I-ligowym Ślepsku Suwałki. Wcześniej Kaczorowski reprezentował również barwy MDK-u Warszawa oraz Jokera Piła. Siatkarz ze sporym doświadczeniem w wyższej klasie rozgrywkowej będzie z pewnością silnym wzmocnieniem dla wyszkowskiej drużyny.

Ostatnim jak dotychczas nowym siatkarzem w Camperze jest Tomasz Walendzik. 24-letni, mierzący 196 cm wzrostu rozgrywający ma za sobą grę w Metrze Warszawa, Legii Warszawa, KS Poznań, BBTS-ie Bielsko-Biała, a ostatnio w I-ligowym Pekpolu Ostrołęka.

W klubie pozostali również: Maciej Alancewicz, Dominik Zalewski (obaj przyjmujący), Maciej Główczyński, Piotr Świerżewski, Robert Iliński (trójka środkowych), atakujący Przemysław Gniewek, libero Tomasz Knasiecki oraz rozgrywający Rafał Sędek.

Z klubem pożegnali się natomiast definitywnie Daniel Saczko i Daniel Lenc, którzy od nowego sezonu będą reprezentować barwy grupowego rywala Campera, Pronaru Hajnówka. Losy pozostałych zawodników, którzy grali w Camperze w ostatnim sezonie nie są jeszcze znane.

Zespół planuje kolejne wzmocnienia. Sukcesem zakończyły się także rozmowy z czwartym przyjmującym, grającym do tej pory w I lidze. Jego nazwisko poznamy po 15 czerwca. Trwają również rozmowy z zawodnikiem grającym na pozycji środkowy bloku. Ostateczna kadra powinna być znana w drugiej połowie czerwca.

15 czerwca natomiast odbędzie się mecz pokazowy pomiędzy zespołem Camper Wyszków a zarządem i kibicami drużyny. Tego dnia odbędzie się również prezentacja nowych zawodników. Wszystkich spragnionych siatkówki po dłuższej przerwie zapraszam do hali WOSiR.

Turu, źródło: www.kscamper.pl

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl