Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 września 2021 r., imieniny Franciszka, Justyny

Szpital zaszczepi

(Zam: 15.12.2020 r., godz. 13.52)

Powstała lista tzw. szpitali węzłowych, w których będzie szczepiony personel placówek medycznych. Jest na niej także szpital wyszkowski.W tzw. szpitalach węzłowych, których jest w Polsce 509, będzie szczepiony personel medyczny i niemedyczny przeciw COVID-19. Szpitale węzłowe zaszczepią swój personel, ale także personel innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek.
Szczepienie medyków i pracowników administracyjno-technicznych placówek medycznych i aptek odbędzie się w pierwszej fazie (tzw. Etap 0). Część szpitali zadeklarowało zaszczepienie tylko swojego personelu (nie są ujęte, jako szpitale węzłowe). Do 20 grudnia br. szpitale węzłowe będą zbierać dane personelu medycznego i niemedycznego, który zostanie zaszczepiony w konkretnym szpitalu węzłowym.
J.P.
Źródło NFZ

Komentarze

Dodane przez Marcin, w dniu 16.12.2020 r., godz. 16.53
U znajomego, który pracuje w Warszawskiej przychodni puszczono właśnie listę ws. zaszczepienia się na COVID-19. UWAGA! Na dziesięciu pracowników tylko jedna osoba jest chętna. Oni wiedzą a nie są to głupi ludzie. Panie Kołtun Niedzielski, dawaj pan tych celebrytów bo coś plan nie styka. Medycy nie chcą poddawać się eksperymentom.
Szczepienia
Dodane przez Martez, w dniu 16.12.2020 r., godz. 17.19
Niestety będą zmuszać do szczepień. Już wczoraj mówili ze 90 procent personelu medycznego chce się zaszczepić a to ewidentne kłamstwo . Nie robili przecież żadnego sondażu wśród służby zdrowia. Ola pierwsza pójdzie bo gdzie takiego drugiego trolla znajdą.
Do Marcin
Dodane przez Anonim, w dniu 16.12.2020 r., godz. 19.19
Z tego co słyszałem od osoby, która pracuje w naszym szpitalu, u nas jest podobnie.
Dodane przez Anonim, w dniu 16.12.2020 r., godz. 22.23
Ptaszki ćwierkają, że szczepionka zabija w pierwszej kolejności ludzi starszych, których rządy chcą się szybko pozbyć, jako budżetowego balastu. Czy jako pierwsi i dla przykładu wyszczepić się pójdą liderzy wyszkowskiego PiS z Sobczakiem i Żukowskim na czele? Dwie dawki!
LOCKDOWN ZABIJA
Dodane przez PiS PO jedno dno, w dniu 17.12.2020 r., godz. 04.32
Tak źle nie było od II wojny światowej. 60 tys. Polaków zmarło w listopadzie. Nie, większość nie z powodu Covid-19. Rosnąca ilość zgonów zauważalna była już na przełomie września i października. Dotychczasowa średnia liczba zgonów tygodniowych wynosiła 7,7 tys. osób. W 38 tygodniu roku zmarło 8,4 tys. osób, w kolejnym 9,1 tys., natomiast między 12 a 18 października umarło ponad 10 tys. ludzi. Tydzień później było to już 12,2 tys. osób. I ciągle rosło. - W sumie od 36. do 44. tygodnia roku (31.08-1.11) zmarły w Polsce 84 054 osoby. W analogicznym okresie w 2019 roku odnotowano 68 203 zgonów. Rożnica wynosi prawie 16 tys. Z powodu COVID-19 zmarło w tym czasie ok. 3,7 tys. osób. Oznacza to, że pozostałe 12 tysięcy może być tzw. ukrytymi ofiarami epidemii - podawał medonet.pl na początku listopada. Teraz te różnice wzrosły jeszcze bardziej. W listopadzie zmarło aż 60 tys. osób. Nawet, jeśli przyjmiemy, że liczba podawanych ofiar tzw. pandemii jest właściwa, a nie zawyżona (wielu ekspertów potępia uznawanie za "ofiary Covid-19" wszystkich osób, które umarły mając koronawirusa, gdyż wcześniej takiej klasyfikacji nie stosowano wobec innych chorób zakaźnych, ponadto zauważają, że inne choroby zakaźne "zniknęły" niemal całkowicie ze statystyk), mamy zdecydowany wzrost zgonów spowodowany innymi, niż Covid-19 przyczynami. W listopadzie zmarło 11,2 tys. osób, które zaklasyfikowano oficjalnie jako ofiary Covid-19. Oznacza to, że 49 tys. osób zmarło z przyczyn innych. Jest to wzrost w stosunku do listopada ubiegłego roku aż o 70 proc. Czy rząd w końcu zakończy więc morderczy dla Polaków lockdown i przywróci normalne funkcjonowanie kraju, włącznie z opieką medyczną, bez której ludzie po prostu umierają?
FDA podała listę możliwych powikłań po szczepionce na koronawirusa!
Dodane przez PiS PO jedno dno, w dniu 17.12.2020 r., godz. 04.51
Śmierć, zapalenie mózgu, ataksja, Zespół Guillain-Barre (GBS), ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia (ADEM), poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego (TM), stwardnienie rozsiane (SM), zapalenie nerwu wzrokowego (ON), zapalenie szpiku, zapalenie opon mózgowo - rdzeniowych, ostry zawał mięśnia sercowego, Lista powikłań jest b. długa. Wielu ludzi ma obawy, co do przyjęcia tej niepewnej szczepionki. Pierwsi dobry przykład mają dać lekarze i pracownicy służby zdrowia, ale pojawia się wiele sygnałów, że ci nie bardzo chcą się szczepić (są to sygnały nieoficjalne, bo lekarze obawiają się utraty miejsca pracy). Co więcej, niechęć do szczepionki widać także w tym, że prezydenci i inni oficjele zapowiedzieli gotowość zaszczepienia się na wizji. Masowo pojawiają się jednak głosy, że mogą oni sobie wstrzykiwać sól fizjologiczną. Z tego względu jeden z polskich lekarzy zaproponował nawet, żeby prezydent Andrzej Duda się zaszczepił, a komisja złożona z mężów zaufania potwierdziła, że faktycznie użyto szczepionki. Nieprzypadkowo niektórzy określają tę szczepionkę mianem „wielkiego eksperymentu medycznego”.
Dodane przez Foksi, w dniu 17.12.2020 r., godz. 18.11
Przeczytaj ulotkę aspiryny jakie może wywołać powikłania a od aspiryny nikt nie umarł.
Do foksi
Dodane przez Anonim, w dniu 17.12.2020 r., godz. 21.57
Widzę ze foksi już się zaszczepiła i wie ze skutków ubocznych szczepionka na COVID nie ma. Po twoim idiotycznym wpisie widać ze jednak ma skutki uboczne . U ciebie uszkodziła mózg.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl