Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 22 stycznia 2021 r., imieniny Anastazego, Wincentego

Pomóżmy Laurze

(Zam: 08.12.2020 r., godz. 15.01)

„Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki na rehabilitację dla naszej Sylabianki Laury, która na pewno nie podda się i będzie walczyć aż do zwycięstwa” - apeluje Stowarzyszenie Przyjaciół Rewii Dziecięcej „Sylaba”, które na portalu zrzutka.pl prosi o wsparcie.  • źródło fot: zrzutka.pl
Na stronie czytamy: „Laura - dzielna Sylabianka!!! Zawsze uśmiechnięta, zorganizowana, uczynna i bardzo aktywna. Od najmłodszych lat ćwiczy, tańczy i trenuje w Rewii Dziecięcej „Sylaba” z Wyszkowa.
To co przytrafiło się naszej koleżance, spadło na nią bez żadnego ostrzeżenia. Zupełnie niespodziewanie, w trakcie rutynowych badań okazało się, że Laura ma guza mózgu i musi przejść operację. Diagnoza i zalecenia lekarzy wstrząsnęły wszystkimi: rodziną, nauczycielami, koleżankami…
W listopadzie 2020 roku Laura przeszła operację. Guz mózgu zlokalizowany był w mało dostępnym i niebezpiecznym miejscu, ale lekarzom udało się go usunąć. Niestety Laura obecnie ma niedowład lewej strony ciała i przechodzi rehabilitację w szpitalu. Dzielna Sylabianka nie skarży się nigdy i nie narzeka. Ciężko pracuje z rehabilitantami, bo bardzo chce wrócić do pełnej sprawności.
Po wyjściu ze szpitala na rehabilitację potrzebne będą poważne środki finansowe. Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki na rehabilitację dla naszej Sylabianki Laury, która na pewno nie podda się i będzie walczyć aż do zwycięstwa.
Pomóżmy Laurze wrócić do sprawności i do normalnego, aktywnego życia!!!”.
Link do zbiórki
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl