Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaFestyn w Dębinkach

(Zam: 07.06.2011 r., godz. 11.35)

W niedzielę 29 maja przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dębinkach odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy zadbali o dobre samopoczucie wszystkich, w szczególności tych, z myślą o których planowano imprezę.

Mimo niesprzyjającej ostatnio aury, w niedzielę pogoda dopisała, było słonecznie i nie padało. Rodzinny Dzień Dziecka, współfinansowany ze środków unijnych, zorganizowali: Urząd Gminy z wójtem Adamem Ołdakiem, Gminny Ośrodek Kultury w Zabrodziu oraz gospodarz – Publiczna Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Dębinkach.

Festyn rozpoczął Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Wesołe nutki”, w którym zaprezentowały się dzieci z gminnych przedszkoli, punktów przedszkolnych i oddziałów zerowych. Po wystąpieniu wszystkich uczestników Adam Ołdak i Jadwiga Teodorczyk wręczyli nauczycielom z tych placówek i oddziałów specjalne podziękowania i upominki.

Na dzieci czekało wiele atrakcji – m.in. zabawa „Kropki na czerwono, czyli przygody z muchomorkami”, malowanie buzi w fantazyjne wzory, przedstawienie „W krainie westernów” w wykonaniu grupy PRO ARTE, poza tym liczne gry, zabawy i konkursy, np. wokalne, na najdłużej powiedziane słowo „mama”. Na dzieci czekały również urządzenia lunaparkowe – karuzela, trampolina, zjeżdżalnia i baśniowy domek.

Uśmiechnięte buzie dzieci i radosny gwar na placu pokazały, że dobrze zorganizowana impreza była potrzebna i uatrakcyjniła wielu rodzinom tę słoneczną niedzielę.

E.E.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl