Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 22 stycznia 2021 r., imieniny Anastazego, Wincentego

Karambol na ósemce

(Zam: 13.11.2020 r., godz. 21.56)

Na trasie S8 w rejonie węzła Mostówka zderzyło się 7 samochodów.Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu 12 października przed godz. 17.00. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe i drogowe. Droga w stronę Białegostoku przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że w ciągu około 5-7 minut doszło do 3 kolizji drogowych, w których uczestniczyło 7 pojazdów. Nikt nie został poważnie ranny i nie wymagał hospitalizacji.
Intensywne opady deszczu, mgła, wcześnie zapadający zmrok ograniczają widoczność na drodze. Mokra i śliska jezdnia również nie sprzyja kierującym. Dodatkowym utrudnieniem są często leżące na jezdni liście - w takich warunkach droga hamowania może niebezpiecznie się wydłużyć. Policja apeluje o ostrożną jazdę. Policyjne statystyki wskazują, że najwięcej wypadków zdarza się właśnie o tej porze roku.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 15.11.2020 r., godz. 11.58
karambol na własne życzenie kierowców. Od Lotosu przed obwodnicą Radzymina na prawym pasie jechał ciąg dużych ciężarówek i lewy pas był zajęty przez osobówki które w ciągu ale z prędkością od 80 do 120 km/h poruszały się w kierunku Białegostoku. Oczywiście znalazło się kilku "oszołomów", którzy wykorzystywali wolne, krótkie odcinki prawego pasa żeby wyprzedzić dwa może trzy auta na lewym pasie i wciskali się na siłę pomiędzy inne auta jadące w ciągu. Odległość jednego auta od drugiego było może 2-5 m. Jeden się wepchnął trochę przyhamował a drugi miał już wolniejszy refleks i tył auta rozwalony. I nie mówię tylko o tym seledynowym usportowionym aucie ale też dostawczakach i kilku innych miłośników prędkości. Nie wiem czy ten mercedes ML też na kogoś wjechał ale on akurat jechał bardzo spokojnie i też musiał maksymalnie hamować. Mi udało się za nim wyhamować i uciec na prawy pas ale ci z tyłu to nie wiem. To co się dzieje na tej 8-ce to tragedia a już czwartek i piątek w kierunku Białegostoku to już ruletka

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl