Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 czerwca 2022 r., imieniny Maryli, WładysławaRzucali kamieniami – odpowiedzą przed sądem

(Zam: 07.06.2011 r., godz. 11.38)

Spożywanie alkoholu i rzucanie kamieniami w przejeżdżające samochody – tak wolny czas spędzają nastolatkowie. W ubiegłym tygodniu policja zatrzymała trzech chłopców w wieku piętnastu i szesnastu lat. Za znalezione przy nich kradzione telefony oraz chuligańskie wybryki odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

31 maja przejeżdżający przez Trzciankę mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego został niemile zaskoczony przez gimnazjalistów, którzy rzucając kamieniami w samochód wybili przednią szybę o wartości 600 zł w ciężarowej scanii. W trakcie wykonywania czynności służbowych, funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zatrzymali trzech podejrzanie się zachowujących młodych mężczyzn, którzy na widok policji odrzucili telefony komórkowe. Jak się okazało, telefony marki Nokia, o łącznej wartości 1250 zł, zostały wcześniej skradzione. Ustalono również, że młodzi ponadto mężczyźni wybili szyby w przejeżdżającym samochodzie. Sprawcami są nieletni w wieku piętnastu i szesnastu lat, mieszkający na terenie gminy Brańszczyk. W momencie zatrzymania gimnazjaliści mieli od 0,78 do 1,38 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nieletnich po wykonaniu czynności przekazano rodzicom. Za kradzież i uszkodzenie mienia odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl