Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 03 marca 2021 r., imieniny Maryny, Tycjana

Ograniczenia w urzędzie

(Zam: 28.10.2020 r., godz. 14.30)

Z powodu wzrastającej liczby zakażeń koronawirusem do odwołania dostępność Urzędu Gminy Somianka dla interesantów będzie ograniczona.

Obsługa mieszkańców odbywa się przez okienko podawcze w drzwiach budynku Urzędu Gminy Somianka. Samorząd zachęca do załatwiania spraw drogą korespondencyjną (poczta tradycyjna); drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy ePUAP (adres skrzynki podawczej na platformie ePUAP /d75l4e6egq/skrytka) lub poprzez wrzucanie pisemnych wniosków do urny znajdującej się przy wejściu do urzędu.
Obsługa bezpośrednia w siedzibie Urzędu Gminy Somianka ogranicza się wyłącznie do spraw niecierpiących zwłoki, wymagających osobistego stawiennictwa (np. wystawienie aktu zgonu, złożenie lub odbiór dowodu osobistego) – po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu sprawy z konkretnym pracownikiem.
Pracownicy Urzędu Gminy Somianka udzielają informacji na temat realizowanych usług publicznych telefonicznie, przez okienko podawcze lub za pośrednictwem poczty elektronicznej gmina@somianka.pl.
Korespondencja zwrotna nie jest wydawana w budynku Urzędu, ale jest przesyłana na adres korespondencyjny. Odbywające się we wtorki dyżury wójta zostały odwołane. Skargi, wnioski i interwencje wójt przyjmuje za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub poprzez platformę ePUAP.
Płatności i należności publicznoprawne należy regulować w formie bezgotówkowej, tj. przelewem bankowym, przelewem elektronicznym albo przekazem pocztowym, na określony rachunek bankowy.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl