Menu górne

Dziś jest 08 sierpnia 2022 r., imieniny Cypriana, EmilianaBezpłatna pomoc prawna tylko zdalnie

(Zam: 26.10.2020 r., godz. 12.31)

Od 2 do 30 listopada stacjonarna działalność punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego będzie zwieszona.Punkty zlokalizowane są w: Wyszkowie (przy ul. Świętojańskiej 89A), Gminnym Ośrodku Zdrowia (ul. Mickiewicza 15), Urzędzie Gminy w Somiance (Somianka Parcele 16B), Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu (ul. Wł. St. Reymonta 2), Urzędzie Gminy w Rząśniku (ul. Jesionowa 3), Poczcie Polskiej w Brańszczyku (ul. Jana Pawła II 43).
Udzielanie pomocy prawnej oraz poradnictwa obywatelskiego odbywało się będzie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość. By uzyskać taką poradę, należy wypełnić wniosek dostępny na stronie: www.powiat-wyszkowski.pl
Skan lub zdjęcie podpisanego pisma należy przesłać do Starostwa Powiatowego w Wyszkowie pocztą elektroniczną na adres: j.wiszowaty@powiat-wyszkowski.pl, a następnie oczekiwać na wyznaczenie terminu porady. Na czas obowiązywania stanu epidemii został zniesiony obowiązek składania oświadczeń o braku możliwości poniesienia kosztów odpłatnej pomocy prawnej.
W przypadku braku dostępu do internetu osoba potrzebująca nieodpłatnej pomocy prawnej lub porady obywatelskiej może złożyć ustnie wniosek o uzyskanie takiej porady pod numerem telefonu: 571 402 765 w godz. 8.00-16.00 (w dni powszednie).
Dodatkowo istnieje możliwość samodzielnego zapisu umówienia wizyty na stronie 
https://np.ms.gov.pl/mazowieckie/wyszkowski
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl