Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaDla Niepodległej

(Zam: 21.10.2020 r., godz. 13.24)

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Brańszczyku zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych z gminy Brańszczyk do udziału w Otwartym Przeglądzie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej „Zaśpiewaj dla Niepodległej”.Konkurs odbędzie się wyłącznie online i będzie namiastką dorocznego Gminnego Konkursu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej.
„Ze względów epidemicznych nie możemy się spotkać, tak jak co roku i przeprowadzić konkursu w Sali OSP w Brańszczyku, dlatego pragniemy zaprosić do śpiewania dla Niepodległej każdego online!” - podkreślają organizatorzy.
Uczestnicy mają za zadanie przesłać nagranie z własnym wykonaniem piosenki o charakterze patriotycznym i niepodległościowym (z podkładem lub bez) na adres mailowy centrumkultury@branszczyk.pl. Dostępnych jest pięć kategorii: przedszkole, klasy 0-III, klasy IV-VIII, młodzież szkół średnich oraz kategoria open. Przewidziane są wyróżnienia w każdej z nich.
Konkurs to szansa na zaprezentowanie się m.in. dla grup i stowarzyszeń działających w gminie Brańszczyk.
Z nadesłanych zgłoszeń Gminne Centrum Kultury stworzy jeden film ukazujący, jak mieszkańcy świętują i śpiewają dla Niepodległej.
Zgłoszenia (film, karta zgłoszenia, deklaracja) należy przesyłać do 6 listopada 2020r. do godz. 14.00 na adres mailowy centrumkultury@branszczyk.pl. Można też dostarczyć na płycie cd lub pendrivie do Centrum Kultury w Brańszczyku.
Regulamin, karta zgłoszenia i deklaracja
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl