Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaZaśpiewaj i wyślij nagranie

(Zam: 20.10.2020 r., godz. 12.00)

Do 4 listopada Gminna Biblioteka Publiczna w Długosiodle przyjmuje zgłoszenia do udziału w Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej.Konkurs skierowany jest do amatorów - dzieci, młodzieży i dorosłych w trzech kategoriach wiekowych (3-9,10-14 i powyżej 14 lat. Mogą to być zarówno soliści, jak i duety oraz zespoły wokalne (do 5 osób).
Warunkiem udziału jest wysłanie karty zgłoszenia (wraz z regulaminem dostępna na dlugosiolo.pl) oraz dostarczenie nagranego filmiku z prezentacją utworu (format mp4, czas występu - maksymalnie 10 minut). Jakość nagrania nie może podlegać obróbce studyjnej. Materiały zgłoszeniowe należy dostarczyć osobiście do siedziby biblioteki lub wysłać poprzez serwer zewnętrzny (np. www.wetransfer.com) na adres e-mail: biblioteka@dlugosiodlo.pl.
Z uwagi na epidemię konkurs odbędzie się wyłącznie online. Przesłuchania nadesłanych materiałów dokona jury powołane przez organizatora. W każdej kategorii zostanie przyznana jedna nagroda oraz ewentualne wyróżnienia. Kryterium oceny stanowić będzie dobór repertuaru, interpretacja utworów i ogólny wyraz artystyczny, innowacje artystyczne, muzykalność i warunki głosowe wykonawców.
Laureaci zostaną powiadomieni i zaproszeni po odbiór nagród, a zwycięskie nagrania będą opublikowane na stronie internetowej i profilu Facebook Gminnej Biblioteki Publicznej w Długosiodle.
Konkurs odbywa się w ramach obchodów Dnia Niepodległości. Jego celem jest pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju i regionu oraz utrwalanie postaw patriotycznych mieszkańców gminy Długosiodło.
Informacje dodatkowe: tel. 29 741 25 93, biblioteka@dlugosiodlo.pl
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl