Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 09 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, WiesławaPlac zabaw dla Kamieńczyka

(Zam: 24.09.2020 r., godz. 13.04)

Gmina Wyszków dostała dofinansowanie na zakup urządzeń dla dzieci. Ich montaż w przyszłym roku.„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez utworzenie placu zabaw w miejscowości Kamieńczyk” to nazwa zadania, które będzie dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Lokalnej Grupy Działania „Równiny Wołomińskiej”. W jego ramach planuje się wyposażenie placu zabaw w urządzenia: zestaw zabawowy/sprawnościowy, huśtawkę gniazdo + deseczka, platformę na sprężynach, huśtawkę wagową ważkę, bujak sprężynowiec czteroosobowy typu koniczynka, piaskownicę.
Dodatkowo zostaną zamontowane trzy ławki, kosz na śmieci, tablica edukacyjna z regulaminem. Zaplanowano nawierzchnię amortyzującą upadki oraz z kostki betonowej. Przewidziano prace ogrodnicze, w tym sadzenie drzew i krzewów.
Całkowity koszt zadania oceniono na 180 539 zł, gmina dostała 114 877 zł dofinansowania. Planowany termin realizacji to czerwiec-grudzień 2021 r.
Oprac. J.P.

Komentarze

Kamieńczyk
Dodane przez Piaskownica, w dniu 25.09.2020 r., godz. 23.47
Zamiast wodociągów i kanalizacji ;)
elektorat trzaska
Dodane przez anonim, w dniu 27.09.2020 r., godz. 10.08
Za to jak zagłosował Kamieńczyk na trzaskowskiego,to i to za dużo, gmina powinna zamiast placu zabaw,wybudować na rynku filię CZAJKI.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta