Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 11 grudnia 2023 r., imieniny Daniela, WaldemaraNa grzyby!

(Zam: 07.09.2010 r., godz. 11.39)

Aktorzy Piotr Zelt, Tomasz Sapryk, Tomasz Bednarek i Jacek Kopczyński wezmą udział w Wielkim Grzybobraniu 2010, które odbędzie się 19 września w Długosiodle.

Wielkie Grzybobranie to impreza, na którą co roku przyjeżdżają znani aktorzy. W tym roku w rywalizacji wystartuje drużyna gwiazd filmu, które większość z nas zna z ekranów telewizji, jak choćby Tomasz Bednarek znany jako serialowy Jacek Borecki z „Klanu”. Konkurować z nimi będą m.in. ekipy samorządowców i dziennikarzy. O godz. 10.00 z miejscowego stadionu, gdzie odbędzie się zbiórka, wyruszą do lasu, by nazbierać jak największą ilość grzybów. O godz. 12.00 i 13.20 wystąpi Orkiestra Lasów Państwowych. Na 13.00 zaplanowano oficjalne otwarcie imprezy – wtedy też drużyny wrócą na stadion. Odbędą się konkursy zręcznościowe Nadleśnictwa Wyszków: „Spacer Gajowego”, „Zwierciadełko”, „Wyścigi grzybiarzy”, pokaz ptaków drapieżnych „Drapole”. Będzie można również obejrzeć przedstawienie w wykonaniu uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, liczne wystawy, spróbować potraw z grzybów, odwiedzić wesołe miasteczko.
Na godz. 15.00 zaplanowano ogłoszenie wyników Wielkiego Grzybobrania, rozstrzygnięte zostaną konkursy plastyczne dla młodzieży, zaś o 17.00 odbędzie się koncert zespołu Chłopacy. Do późnego wieczora trwać będzie potańcówka na świeżym powietrzu.
Organizatorami wydarzenia są Urząd Gminy w Długosiodle i Lasy Państwowe.
J.P.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta