Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 maja 2024 r., imieniny Bogusławy, TeodozjiTurniej Piłkarski o Puchar Bociana

(Zam: 21.08.2020 r., godz. 10.18)

Impreza odbędzie się 23 sierpnia w ramach projektu „Lato w Brańszczyku na sportowo i z kulturą”, który realizuje Stowarzyszenie Bocian KRIS w Brańszczyku.W turnieju weźmie udział 12 drużyn. Drużyny z I Ligi Bociana (regularnych rozgrywek organizowanych przez Stowarzyszenie Bocian KRiS) rywalizację rozpoczynają od II rundy. Do walki o Puchar Bociana z tego grona zgłosiły się Pascal FC Widelec, FC Ultimatum Wyszków, TZŁ oraz BBS. Ekipy zostaną rozstawione w drabince pucharowej przez organizatora.
Pozostałe drużyny zagrają od I rundy zgodnie z losowaniem, które zostanie przeprowadzone w dniu turnieju. Wszystkie mecze odbędą się w niedzielę 23 sierpnia na boisku za Urzędem Gminy w Brańszczyku.
Udział w turnieju jest bezpłatny. Najlepsze drużyny otrzymają puchary, a ich zawodnicy pamiątkowe medale. Najlepszy zawodnik, strzelec oraz bramkarz otrzymają statuetki.
***
W ramach projektu „Lato w Brańszczyku na sportowo i z kulturą” 13 września i 19 września o godz. 20.00 Stowarzyszenie Bocian KRiS organizuje też projekcie filmowe w skansenie w Brańszczyku. Repertuar ma zaprezentować wkrótce na swojej stronie internetowej i na Facebooku.
„Lato w Brańszczyku na sportowo i z kulturą” jest realizowane ze środków Programu Współpracy Gminy Brańszczyk z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020.
J.P.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta