Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 08 sierpnia 2020 r., imieniny Cypriana, Emiliana

Pieniądze na przebudowę mostu

(Zam: 14.07.2020 r., godz. 14.16)

Minister finansów przyznał powiatowi wyszkowskiemu 228 958 zł z rezerwy subwencji ogólnej na przebudowę mostu w Nowej Pecynie.Celem inwestycji jest dostosowanie obiektu do wymagań bezpieczeństwa ruchu, zwiększenie jego trwałości oraz podniesienie nośności.
W ramach inwestycji planuje się usuniecie nawierzchni bitumicznej wraz z betonem ochronnym izolacji, istniejącej izolacji wraz z warstwą spadkową, nawierzchni bitumicznej na dojazdach do mostu na odległość umożliwiającą wykonanie nowych płyt przejściowych, starej podbudowy na dojazdach do głębokości umożliwiającej wykonanie nowych płyt przejściowych. Projekt zakłada ułożenie izolacji przeciwwodnej z pap termozgrzewalnych modyfikowanych na płycie nadbetonu, ułożenie drenażu podłużnego i poprzecznego z geowłókniny oraz kruszywa na warstwie izolacji termozgrzewalnej, wykonanie schodów skarpowych z poręczą, umocnień wylotów ścieków skarpowych, montaż bariery drogowej.
Dzięki inwestycji konstrukcja ma służyć użytkownikom przez najbliższe kilkadziesiąt. Szacowana wartość zadania to 550 000 zł. Starostwo ogłosiło przetarg. Na oferty czeka do 20 lipca.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl