Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenyKonkurs dla pasjonatów fotografii

(Zam: 09.07.2020 r., godz. 13.21)

Już po raz piętnasty samorząd województwa ogłosił konkurs dla fotografów amatorów. W tym roku uczestnicy zmierzą się z tematem „Łączy nas Mazowsze”. Zdjęcia można przesyłać do końca lipca.Temat tegorocznej edycji konkursu ma zachęcić pasjonatów fotografii do podróży po Mazowszu, zwiedzania niezwykłych miejsc i uwieczniania ich na zdjęciach. Mogą wziąć w nim udział fotografowie amatorzy, w tym niepełnoletni (za zgodą rodziców). Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia wykonane na terenie województwa mazowieckiego, które nawiązują do hasła „Łączy nas Mazowsze”. Termin zgłoszeń d upływa 31 lipca br.
Spośród nadesłanych prac jury wybierze pięć najlepszych. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 3 500 zł, laureat drugiego miejsca 2 500 zł, a trzeciego – 2 000 zł. Przewidziano także dwa wyróżnienia po 700 zł.
Przyznana zostanie również nagroda publiczności w wysokości 1 000 zł. Zwycięskie fotografie będzie można zobaczyć i polubić na facebookowym profilu „Mazowsze. serce Polski”. Nagrodę publiczności zdobędzie autor zdjęcia z największą liczbą polubień.
Szczegółowe informacje o konkursie oraz formularze i regulamin znajdują się na stronie: www.mazovia.pl w zakładce konkursy-szkolenia/konkursy-fotograficzne/. Zdjęcia wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać na adres: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl