Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 08 sierpnia 2020 r., imieniny Cypriana, Emiliana

Laurki dla współczesnych bohaterów

(Zam: 10.06.2020 r., godz. 15.31)

Do ogólnopolskiej akcji „Kartka dla medyka” przyłączyli się najmłodsi uczniowie szkół i placówek oświatowych z powiatu wyszkowskiego. Jej głównym celem jest podziękowanie współczesnym bohaterom, pracownikom służby zdrowia - lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, aptekarzom, laborantom, salowym.Dzieci chcąc wyrazić swoją wdzięczność za ich trud i poświęcenie przygotowały ponad 100 kolorowych, twórczych prac, wykonanych różnymi technikami.
Inicjatorem tej akcji był Zespół Szkół Specjalnych w Brańszczyku. W tworzenie włączyli się mali artyści m.in. ze Szkół Podstawowych nr 4 i 5 w Wyszkowie, Szkoły Podstawowej w Białymbłocie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie oraz Przedszkola „Krasnoludek” w Brańszczyku. Założeniem akcji było przekazanie laurek wyszkowskim medykom. Spływające przez kilka tygodni prace finalnie, w formie wystawy, zagościły na korytarzach wyszkowskiego szpitala. Za pośrednictwem dyrektora Tomasza Borońskiego najmłodsi mieszkańcy przekazali życzenia całemu personelowi placówki, która od początku pandemii pomaga mieszkańcom naszego powiatu.
Pomysłodawczyniami akcji są Marzena Sokołowska i Barbara Sitek z Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku, które dziękują nauczycielom, dzieciom i ich rodzicom za wykonanie laurek.
Oprac. J.P.
Komentarze

dziękuję Ratownikom Medycznym
Dodane przez Barbara, w dniu 10.06.2020 r., godz. 19.03
rozumiem, "ogólnoświatowa" akcja dziękowania służbie medycznej za pomoc, bo to ładnie wygląda. Można dziękować jeżeli jest za co, ale temu szpitalowi? za co?, że się zamknął? że nie można było normalnie zrobić badań np. z krwi, czy innych pilnych potrzebnych badań. Trzeba było jeździć do ostrowi. Szpital się zamknął, nie miał chorych , to i personel nie miał co robić. W innych szpitalach można było zrobić badania..... Jeżeli chcemy dziękować komuś z naszego szpitala to RATOWNIKOM MEDYCZNYM, oni szli na pierwszy ogień, nie czekali aż choremu czy osobie z wypadku zrobią testy na koronawirusa. Oni mieli pierwsi kontakt z pacjentem - oni to się poświęcali
słucham imienniczko?
Dodane przez Barbara, w dniu 17.06.2020 r., godz. 12.15
Jaki pierwszy ogień, jakiego pożaru? Zwykły wirus i zwykłe skutki, tylko reakcja rządów niezwykła. Sensacja pompowana do absurdu z powodu zakażeń, w powiecie wyszkowskim w 99,9% bezobiawowych. Wypinać pierś w tej tragifarsie to dopiero jest teatrzyk Zielona Gąska. To żeście się medycy "poświęcali". Ilu osobom w tym stanie "świętości" odwołaliście oczekiwane od miesięcy wizyty, ilu nie doczekało sie waszej "poświęconej" pomocy? Teraz wzorem zagranicy, polskie szpitale, lekarze zaliczają wiele chorób i zgonów na poczet korona inkasująć za to duże pieniądze, bo rząd, żeby się uwiarygodnić w swoim oszustwie potrzebuje na to oszustwo potwierdzenia. Minister Szumowski za to oszustwo został pozwany do sądu przez swoją koleżankę po fachu, która narażając się i poświęcając postanowiła przerwać ten "dance macabra" z korona w tle. To jest prawdziwa bohaterka, a nie ci zadowoleni z siebie panowie.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl