Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 11 lipca 2020 r., imieniny Cypriana, Olgi

W domu, ale aktywnie

(Zam: 13.05.2020 r., godz. 11.04)

W czasie zawieszenia zajęć wychowawczo-dydaktycznych Przedszkole nr 9 w Wyszkowie przeszło na tryb pracy zdalnej. Efektem są m.in. prace plastyczno-techniczne, którymi mogą pochwalić się dzieci.Przedszkole na swojej stronie internetowej codziennie umieszcza propozycje zabaw i zajęć dla przedszkolaków. Zachęca rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi proponując wiele ciekawych pomysłów. Rodzice wraz z dziećmi dzielą się z kolei zdjęciami wykonanych prac plastyczno-technicznych, eksperymentami, pracami porządkowymi w ogrodach, itp.
Dyrektor i nauczycielki zawsze służą pomocą w tym trudnym dla wszystkich czasie organizując konsultacje dla rodziców, zapraszają do kontaktu od poniedziałku do piątku.
Każda grupa spotykała się online ze swoimi paniami, kolegami i koleżankami. Mieli okazję porozmawiać, podzielić się wrażeniami, przesłać sobie serdeczne uśmiechy i pozytywną energię.
Działa przedszkolna biblioteka online, w ramach której rodzice mogą znaleźć wiele ciekawych propozycji zabaw z książką. Placówka zorganizowała konkursy: „Oto moja rodzina” – dzieci wraz z rodzicami wykonały drzewo genealogiczne swojej rodziny, „Najpiękniejsza kartka wielkanocna” – dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne kartki świąteczne, „Matematyczna zabawka” – ogólnopolski konkurs online dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.
Ponadto przedszkole włączyło się do ogólnopolskiej akcji „Kartka dla medyka” - dzieci z pomocą rodziców rysowały, malowały, tworzyły rysunki z życzeniami i podziękowaniami dla służb ratowniczych. W ten sposób okazały wdzięczność za trud i poświęcenie, jednocześnie zapewniając o wsparciu, szacunku dla służb ratowniczych. Inicjatywa „Kropelka dla wróbelka” polegała na wykonaniu poidełka dla ptaków. Akcja związana jest z aktualnym problemem braku wody w naszym kraju.
Oprac. J.P.
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl