Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 11 grudnia 2023 r., imieniny Daniela, WaldemaraGowin prezydentem?

(Zam: 05.05.2020 r., godz. 10.38)

Jak pisałem już dwa tygodnie temu Jarosław Gowin, szef Porozumienia, tj. partii wchodzącej w skład Zjednoczonej Prawicy, czyli koalicji Prawa i Sprawiedliwości z Solidarną Polską i właśnie Porozumieniem zaczął dogadywać się z opozycją w sprawie zatrzymania przeprowadzenia wyborów prezydenckich w maju, zarówno na sposób tradycyjny (pójście do lokalu wyborczego), jak i korespondencyjny.

Wszystko na to wskazuje, że uda mu się dogadać w tej sprawie, skutkiem czego rządząca koalicja straci większość. Wystarczy, że z obozu rządzącego odejdzie 5 posłów, a J. Gowina popiera podobno 9 posłów z 18, którzy są z Porozumienia. Czyli przez jakiś czas będzie rządził rząd mniejszościowy. Wyraźnie widać, że Naczelnik państwa idzie na zwarcie, czyli test na większość rządową w Sejmie podczas głosowania nad ustawą o wyborach prezydenckich przeprowadzanych korespondencyjnie. Zresztą Jarosław Kaczyński nie może się już teraz wycofać, bo to oznaczałoby, że poddał się szantażowi J. Gowina. Szantażowi rozmów z opozycją. Ciekawe ilu posłów z samego PiS-u mu się wyłamie, a chodzą słuchy, że też kilku. Pewnie w zależności od wyniku tego głosowania podejmie on dalsze decyzje co do rządzenia. Już teraz widać ruchy w obozie władzy wymierzone przeciwko samemu szefowi Porozumienia (mają wypłynąć jakieś kompromitujące go powiązania) i jego ludziom. Angażują się w nie zarówno propagandyści PiS-u jak i instytucje państwowe, np. CBA, które będą szukały haków na rozłamowców. Z pewnością zwolennicy J. Gowina stracą też posady w spółkach Skarbu Państwa i inne intratne etaty. Równolegle są prowadzone rozmowy z posłami z innych partii w celu przekupienia ich i skłonienia do poparcia obecnego rządu. Dla PiS-u i samego Naczelnika jest to być albo nie być, bo nadchodzący kryzys będzie tak duży, że może wywołać wręcz takie nastroje społeczne, iż wreszcie zostanie złamana niepisana okrągłostołowa zasada, że wy nie ruszcie naszych, a my nie ruszamy waszych i ktoś w końcu powędruje za kratki za to co zrobił.
Jarosław Gowin w zamian za poparcie dla opozycji ma podobno dostać stanowisko Marszałka Sejmu, czyli drugiej osoby w państwie. Jeśli więc wybory nie odbędą się w wyznaczonym terminie ani w ogóle przed wygaśnięciem kadencji obecnego prezydenta Andrzeja Dudy, jego obowiązki przejmie właśnie Jarosław Gowin jako Marszałek Sejmu! Czy do tego dojdzie? Zobaczymy, póki co wszystko zmierza w tym kierunku.
Na powstaniu nowej większości parlamentarnej ma skorzystać też KONFEDERACJA, która podobno dostanie swojego wicemarszałka. Z pewnością będzie to wzrost prestiżu dla tego ugrupowania. Prawdopodobnie ze względu na mocne różnice poglądów ta nowa większość nie będzie w stanie powołać rządu, ale wątpię też czy by chciała to zrobić, żeby brać odpowiedzialność za kryzys wywołany decyzjami obecnej władzy. Co zatem może się stać? Albo rząd mniejszościowy do końca kadencji, który bez wsparcia prezydenta, jeśli PiS przegra wybory prezydenckie raczej nie przetrwa, albo nowe wybory parlamentarne być może wraz z wyborami prezydenckimi lub wkrótce po nich. Tak czy owak, wszystko wskazuje na to, że rozpoczęła się trwała dekompozycja obozu władzy i nawet po nowych wyborach PiS nie będzie już rządziło samodzielnie. Sondaże wyraźnie pokazują na wzrostowy trend KONFEDERACJI, która skutecznie będzie odbierać prawicowych wyborców PiS-owi, tym bardziej im dotkliwszy będzie kryzys. A wszystko wskazuje na to, że będzie bardzo dotkliwy, bo decyzje rządu wcale nie prowadzą do jego zahamowania. Wyborcy, którzy głosowali na PiS ze względu na tzw. socjał pewnie poprą Lewicę.
W tej chwili Polska przypomina trochę Japonię z końcówki lat 80. tj. z bańką na rynku nieruchomości i schyłkową demografią. Warto tu zauważyć, że program 500+ w ogóle nie zdał egzaminu, bo liczba urodzeń w marcu br. spadła już poniżej wartości sprzed wprowadzenia tego programu. Japonia bardzo długo wygrzebywała się z tamtego kryzysu, więc u nas będzie zapewne podobnie, tym bardziej, jeśli nie zostaną wprowadzone zmiany uwalniające przedsiębiorczość naszego narodu. A na to przy tej władzy, póki co się nie zanosi.
Propozycja rządu, czyli druk pustego pieniądza jeszcze nigdy i nigdzie nie rozwiązała żadnych problemów. Wywołana takim posunięciem inflacja zje nasze oszczędności, czyli ci, którzy je mają zapłacą nimi za wywołany kryzys. Stracą one po prostu na wartości. Dodatkowo spadek wartości złotego przyczyni się do zbiednienia naszego narodu w stosunku do reszty świata. Nasza waluta bardzo mocno osłabi się do głównych walut światowych. Owszem zyskają na tym eksporterzy, ale bardzo podrożeje import, co cofnie też nasz kraj w rozwoju technologicznym, który przecież jest nam tak bardzo potrzebny, tym bardziej podczas wychodzenia z kryzysu.
Nowe rozdanie, czyli ponowne wybory do Sejmu i Senatu dają dużą szansę na dobry wynik KONFEDERACJI, która z języczka u wagi może się stać poważnym rozgrywającym na scenie politycznej. Dobremu wynikowi sprzyjać będzie właśnie dekompozycja obozu władzy, czyli całej Zjednoczonej Prawicy, bo elektorat nastawiony prawicowo, po kompromitacji PiS-u będzie szukał innej patriotycznej opcji do poparcia. Wybory dają też realną szansę na pozytywną zmianę obecnej złej polityki, a szczególnie tej gospodarczej i społecznej. Wolnorynkowy program KONFEDERACJI jest tu też bardzo dobra alternatywą, dla obecnego wszechogarniającego nas socjalizmu.
Już niedługo kolejne posiedzenie Sejmu i przekonamy się, jak bardzo Jarosław Gowin usztywnił tym razem swój kręgosłup i powiedział w końcu dość Naczelnikowi państwa i jakie w związku z tym scenariusze z wyżej wymienionych się zrealizują.
Internauta

Komentarze

Maska szumowiny Szumowskiego
Dodane przez Dodane przez Anonim, w dniu 04.05.2020 r., w dniu 05.05.2020 r., godz. 11.24
"Sterylna maseczka jest nieszkodliwa jak leży w opakowaniu i ładnie wygląda. Już po 15 min używania jest źródłem chorobotwórczych drobnoustrojów i wszelkiego świństwa oraz zainfekowanej pary niszczącej płuca. Zenon Jaskuła, znakomity kolarz mówi, że ci co w zimie trenowali w maseczkach, wszyscy już nie żyją." W lutym szumowina mówi, że maseczki nic nie dają, w marcu szumowina terroryzuje Polaków nakazem noszenia maseczki aż do odkrycia szczepionki, w kwietniu szumowina mówi, że brak maseczki na twarzy to objaw wielkiego egoizmu, w maju szumowina w urzędzie bez maseczki tłumaczy, że nie nosi, bo nie ma objawów. Szumowiny rządzą Polską!
Dodane przez HWDPiS, w dniu 05.05.2020 r., godz. 11.48
Na temat noszenia maseczek bardzo negatywnie wypowiadają się pulmonolodzy i wirusolodzy.
Dosyć terroru kreatur z PiS
Dodane przez Anonim, w dniu 05.05.2020 r., godz. 11.54
Rządy Niemiec i Izraela posyłają już dzieci do szkół. Bo Niemcy i Żydzi są głupi, nieodpowiedzialni i działają na szkodę swych narodów i państw? Ale nie tylko oni. Europa na potęgę wycofuje się z ograniczeń przeciw „pandemii”, której nie ma. Okazała się epidemią i - jak każdą coroczną epidemię - należy traktować ją poważnie chroniąc najbardziej zagrożonych, ale zakończyć histerię i autodestrukcję gospodarczą i społeczną świata i własnych krajów.
Dodane przez Anonim, w dniu 05.05.2020 r., godz. 12.28
Brat szumowiny kręci lody na maseczkach, świnie
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 05.05.2020 r., godz. 14.24
kraje, które mają dobrze zorganizowaną opiekę medyczną i odpowiednie zasoby finansowe mogą sobie pozwolić na inne działania, niż u nas - tutaj jest koszmar w szpitalach, DPS-ach, klasztoraj, już też w domu dziecka w Łodzi - 250 zakażonych górników, personel medyczny umiera, strażacy chorują lub na kwarantannie - wszelkie porównania nie mają sensu, bo co kraj, to inaczej - trzeba się izolować kto może, siedzieć w domu, odkażać miasto i rozdawać maseczki, płyny i rękawiczki, jak poczta jest taka sprawna, to poproszę taki pakiet medyczny do skrzynki, bo wyborów 10 maja i tak nie będzie
Smacznej maseczki ola ;)
Dodane przez ;), w dniu 05.05.2020 r., godz. 14.50
Koszmar, bo wadliwe testy wskazują nosicielstwo, a buraki kładą tych ludzi do łóżka. Błąd Włoch, który ślepo powielamy. Tymczasem w szpitalach winni być tylko pacjenci z ostrym przebiegiem. PS. ola, a jak ci smakują maseczki, szczególnie te po kilku godzinach namnażania chorobotwórczych bakterii? Mam nadzieję, że smakują. Smacznego! Prezerwatywy już nie są ci raczej potrzebne. Smacznego.
Dodane przez Smacznego, w dniu 05.05.2020 r., godz. 14.54
Widzisz pacjentko specjalnej troski, nawet twój burmistrz i starosta ciebie olał i mają gdzieś. Wszyscy mają ciebie i twój głos gdzieś. I dobrze. Napisz, że już na nich więcej nie zagłosujesz ;) Smacznego!
Dodane przez Marek, w dniu 05.05.2020 r., godz. 15.48
Gowin okazał się złym politykiem a propozycja kandydatury na prezydenta absurdalna, podobnie jak na marszałka Sejmu. W czasie pandemii wirusa a jeszcze początków suszy( dzięki Bogu pojawił się deszcz), ten polityk powoduje jeszcze rozchwianie polityczne, kryzys polityczny. To najgorszy polityk ostatnich czasów.
Dodane przez Anonim, w dniu 05.05.2020 r., godz. 16.02
Cieszy fakt,ze społeczeństwo budzi sie z tego koszmaru i fałszu. Rządzący wciskają nam kłamstwa o rzekomej pandemi,zastraszając sfałszowanymi danymi o ilości zachorowań i zgonów. Ostentacyjnie okazują nam pogarde do narodu Polski. Wcześniejsze ,rzeczowe komentarzy swiadcza o.madrosci myślenia,inteligencji ktora w mig wyłapuje klamstwa,rozumiejąc do czego te draństwa chcą doprowadzić. Kwarantanna inaczej internowanie doprowadza do fatalnych skutków zdrowotnych,przede wszystkim osłabia nasza odpornośc,czyniąc nas podatnych na łatwe zachorowania. Co do przymusu noszenia maseczek i groźnych następstw ich noszenie,rzeczowo,naukowo, wyjaśniono w poprzednich komentarzach. Przebywanie na słońcu,świeżym powietrzu,spacery,odpowiednia zdrowa żywność,spotkania w życzliwym gronie, to najlepsze lekarstwo zapobiegające infekcjom. Ci co tak tutaj strasza sa niedouczeni,nie maja czasu na zgłębianie wiedzy albo poprostu ich umysł nie jest w stanie tego pojąć,chłoną tylko to co usłyszą.
Dodane przez Zenon Jaskuła, w dniu 05.05.2020 r., godz. 18.05
- Czemu dzisiaj ludzie chodzą w maseczkach? Czy nie mają rozumu? Wie pan, co się dzieje z organizmem, kiedy zimą zakłada się na usta szalik? Truje się pan. Tak samo jest z maseczkami - powiedział Zenon Jaskuła, znakomity przed laty polski kolarz. Krytykuje też przepisy i ma żal do lekarzy, że nie mówią otwarcie o szkodliwości takiego działania.
Dodane przez Zenon Jaskuła, w dniu 05.05.2020 r., godz. 18.05
- Przecież po czymś takim znacznie wzrośnie liczba chorych osób na zapalenie płuc. Już widzę, że u wielu osób pojawiają się wysypki na twarzy, bo przecież ta maseczka jest wilgotna od oddechu. Żal mi szczególnie kobiet. Godzinne noszenie maseczki to jeszcze nic strasznego, ale jak ktoś musi być w niej przez osiem godzin. Nie jest to zdrowe i muszę skrytykować Polskie Towarzystwo Lekarskie za to, że boi się powiedzieć prawdę na temat noszenia maseczek. Nie mają kompletnie jaj. Maseczkę powinna nosić tylko chora osoba, ale zdrowa tylko się truje.
Dodane przez Zenon Jaskuła, w dniu 05.05.2020 r., godz. 18.07
- Mogę dodać, że kolarze, którzy stosowali zasłanianie twarzy w czasie zimowego treningu, już nie żyją. Widział pan kiedyś kogoś, kto wchodzi na himalajskie szczyty i ma twarz opatuloną szalikiem? Trzeba mówić o takich rzeczach, bo ludzie chodzą potulnie, jak baranki, narażając własne zdrowie. Nie wolno wdychać wydychanego powietrza! - dodał.
Dodane przez Zenon Jaskuła, w dniu 05.05.2020 r., godz. 18.09
- Ten wirus nie jest taki groźny, skoro potrafią go zwalczyć organizmy ponad stuletnich osób. A są takie przypadki. To, co się dzieje wokół koronawirusa, to jednak wielka propaganda, którą jesteśmy zatruwani. Szkoda tylko starszych ludzi, którzy męczą się w tych maseczkach. Przeżyłem stan wojenny i wybuch w Czarnobylu, ale na to, co się teraz dzieje, nie mogę patrzeć. Szukam tego koronawirusa wszędzie. I nigdzie nie mogę go znaleźć.
dla MEDONET
Dodane przez Lek. Aleksandra Witkowska, w dniu 05.05.2020 r., godz. 18.23
Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa COVID-19 drogą kropelkową bardzo pomocne okazuje się noszenie maseczek ochronnych. Dotyczy to jednak osób, które są zarażone koronawirusem COVID-19, a także lekarzy przyjmujących pacjentów z charakterystycznymi objawami. Maseczek nie powinny nosić osoby zdrowe, ponieważ narażają się nie tylko na zarażenie koronawirusem, ale również innymi drobnoustrojami. Wynika to z faktu, iż na maseczkach ochronnych zbierają się i namnażają niebezpieczne zarazki. Maski ze względu na opór powietrza powinny być często wymieniane, ponieważ między czaszą maski a ustami wzrasta poziom dwutlenku węgla oraz pary wodnej. To również jedna z przyczyn, dla których ludzie zdrowi nie powinni nosić maseczek ochronnych.
Zalecenia WHO
Dodane przez WHO, w dniu 05.05.2020 r., godz. 18.25
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca, by maseczki ochronne były noszone jedynie przez osoby, które mają koronawirusa COVID-19 lub osoby opiekujące się pacjentami z objawami koronawirusa. WHO zachęca, by z maseczek ochronnych korzystać mądrze.
Dodane przez Lek. Maciej Niwiński, w dniu 05.05.2020 r., godz. 18.35
Źle użyta maseczka staje się bombą biologiczną!
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 05.05.2020 r., godz. 19.42
pisi wywalili dzisiaj w senacie pomysł, żeby utajnić obrady tej izby, natomiast uzasadnienie wniosku przedstawią po przegłosowaniu utajnienia - oczywiście Marszałek Senatu, zgodnie z prawem, pogonił to towarzystwo i sprowadził na ziemię, natomiast w sejmie są przebłyski, że niektórzy z Porozumienia zaczynają dawać d... pisim, tak że jutro wielka niewiadoma - osobiście Gowin dla mnie jest niewiarygodny i nirwiele wart
Dodane przez anonim, w dniu 05.05.2020 r., godz. 22.03
Do państwa lekarzy mam w końcu pytanie, używać maseczek czy nie ? Jest dużo osób, które przechodzą zakażenie bezobjawowo. Mogę ja zarazić ale mogą i mnie zarazić. Nie będę nosił maseczki to jeszcze dostane mandat.
Dodane przez anonim, w dniu 05.05.2020 r., godz. 22.20
Nie wiem czy jestem chory. Jakie maseczki mam nosić aby się nie zadusić i nie złapać przypadkowego wirusa.
Dodane przez Anonim, w dniu 05.05.2020 r., godz. 22.23
ola, radni masz wybór wnioskowali o rezygnację z opłat parkingowych, by niepotrzebnie nie dotykać tych parkometrów. Nie widzieliśmy byś poparła ten słuszny postulat. A taka higieniczna niby jesteś, sterylna. W końcu nowos i tak poszedł po rozum do głowy, ale ty miałaś szansę coś sensownego poprzeć, jednak nie potrafiłaś. Jesteśmy zawiedzeni tobą ola, posypałaś się przy tym wirusie, jesteś kłębkiem nerwów. Stres obniża odporność, a ty w ogóle o to nie dbasz.
Dodane przez Anonim, w dniu 05.05.2020 r., godz. 22.52
Mandat, bo PiS terroryzuje Polaków. 10 kwietnia sami jaja sobie z ludzi zrobili, minister Szumowski nie nosi, bo nie ma objawów. Cyrk panie. PiS traci na tej sraczce z wirusem.
Dodane przez Co to jest?, w dniu 06.05.2020 r., godz. 10.06
Do biedry chodzę, na bazarek chodzę ale na wybory nie mogę pójść. Szumowinowski straszy i nadal terroryzuje Polaków pandemią do jesieni i zimy. Plan tego wykolejonego ministra jest taki, że ma nie być Bożego Narodzenia. PiSowski nierząd zyska punkty w Izraelu. Polacy przebudźcie się.
Dodane przez Szumowski won, w dniu 06.05.2020 r., godz. 10.23
Pan życia i śmierci Polaków wie co robi. Trzeba doczekać do akcji "szczepionka". Aluminium, rtęć, DNA abortowanych płodów i inne trucizny to jest to, czego Polakom brakuje najbardziej. Szumowski won, PiS won.
Dodane przez Lider sondażu zaufania wg PiS?, w dniu 06.05.2020 r., godz. 10.28
Szumowski: luty 2020 maseczki są zbędne, kwiecień maseczki są konieczne, ten kto nie nosi jest egoistą, maj „dlaczego Pan nie nosi maseczki? - bo nie mam objawów” -wywiad z Rymanowskim. LIDER Kłamca
Dodane przez PiS won, w dniu 06.05.2020 r., godz. 10.30
PIS, Kaczyński, Morawiecki, Szumowski działając świadomie pod naciskiem jakiegoś globalnego rządu światowego, chcącego likwidacji państw narodowych, przymusowych szczepień przez głupie ustawy, wprowadzające chaos, pandemię strachu, niewspółmierne do zagrożenia, dotyczące pandemii koronawirusa, wielkiej ściemy, doprowadzają do osłabienia odporności i psychiki ludzi, do niszczenia polskiej gospodarki, tresują, ogłupiają polskie społeczeństwo, nastawiają Polaków przeciwko sobie, straty wywołane ruiną gospodarki, wprowadzeniem psychozy strachu będą o wiele większe ( setki tysięcy zniszczonych żyć i tragedii ludzkich ) niż przez wirusa. Ponowny wybór Dudy pozwoli zniewolić, ograniczyć wolność Polaków, należałoby usunąć jak najszybciej PIS i ministra zdrowia od władzy tak jak zrobiono to z PO, rodacy nie poddawajcie się pisowskiej propagandzie.
Morawiecki, Szumowski, Duda jest OK
Dodane przez Bóg Honor Ojczyzna, w dniu 06.05.2020 r., godz. 10.57
Szumowski won, PiS won, kto ci zabrania pracować, kto ci każe nosić maseczkę. Nałykałeś się głodnych kawałków Korwina i Brauna, dobra wymówka żeby nie pracować, leniu. Ja tam pracuję, psychozy strachu nie uległem, maseczkę zakładam na kilkanaście minut, żeby nie zarazić innych bo nie wiem czy jestem zakażony czy nie. Wielu ludzi pracuje. Cieszę się, że pada i będzie mniej suszy. Głosuję na Dudę i PiS bo to jedyne sensowne wybory. Jestem optymistą i mam wolę walki.
Po co tyle nienawiści.
Dodane przez Ed., w dniu 06.05.2020 r., godz. 11.18
Trochę mniej zacietrzewienia. Mniej toczenia piany. Pan Minister Szumowski ma rację w 100%. Wystarczy włączyć myślenie. Jest nas 38 milionów. W marcu tak do drugiej połowy zachorowań było niewiele. w Większości pacjenci izolowani. Maseczka ma chronić innych ludzi przed nosicielem. Dlaczego pozostali zdrowi mieli nosić maseczki?? Tylko trochę pomyśl. Obecnie zachorowań jest znacznie, znacznie więcej na dodatek część chorych przechodzi chorobę bezobjawowo, którzy mimo woli są nosicielami choroby i tych należy się obawiać. Dlatego też obecnie maseczki są konieczne. Maseczka ma zabezpieczać osoby zdrowe przed nosicielami. Jeszcze jedno wyjaśnienie. Jeśli ktoś nie jest nosicielem i ma na to dowody nie musi nosić maseczki. Ot i wszystko.
Dodane przez Anonim, w dniu 06.05.2020 r., godz. 12.11
PiSS to dno
Dodane przez Mieszkaniec, w dniu 06.05.2020 r., godz. 12.40
Na tym forum panuje jakiś amok, sianie nienawiści do inaczej myślących i działających. Minister Szumowski z najwyższym poparciem wśród polityków a tu taka nagonka. Andrzej Duda w sondażach notuje poparcie ok. 60%, M.Kidawa- Błońska ok. 2% poparcia. Czyżby tu należałoby upatrywać tego wylewanego jadu na obecnie rządzących? Spytajcie młode matki na kogo będą głosować i czy pójdą na wybory? Pójdą, bo jak mówią co będzie jak się zmieni Rząd, zmieni się sytuacja finansowa wielu polskich rodzin a do niektórych zapuka bieda. Moja rodzina nie jest beneficjentem żadnego programy społecznego a mimo to pójdziemy wszyscy na wybory, tak jak chodzimy do sklepu po zakupy. Oczywiście oddamy głos na najlepszego wśród kandydatów tj. Andrzeja Dudę.
Dodane przez Bóg Honor Ojczyzna, w dniu 06.05.2020 r., godz. 12.40
Do Korwina, Bosaka i Brauna dodaj młodego Głowackiego. Chyba, że na stołeczku od PiS zmienił front.
Dodane przez Anonim, w dniu 06.05.2020 r., godz. 12.51
Koronawirus został opatentowany w USA przez f-mę KYRON w 2006 r. Patent nr US2006257852. Szczepionka na koronawirusa w EU została opatentowana przez GlaxoSmithKline w listopadzie 2019 r.EP3172319B1.
Dodane przez Bóg Honor Ojczyzna, w dniu 06.05.2020 r., godz. 13.52
Jakoś poza "sondażem" tego poparcia 60% dla Mengele Szumowskiego nie widać. Z tym forum coś jest nie tak, czy z "sondażem". Polin to kraj w którym młode matki zmuszane sa do obowiązkowych szczepień, gdzie państwo nie bierze odpowiedzialności za powikłania poszczepienne. Mengele Szumowski dąży do przymusowych szczepień eksperymentalną szczepionką wszystkich mieszkańców, oczywiście bez odpowiedzialności za powikłania. Młode matki tak chętnie popierające tę żeź niech pierwsze jak króliki doświadczalne oddadzą swe dzieci i siebie same tym oprawcą ala Mengele do ich pseudomedycznych eksperymentów.
Moja rodzina nie jest beneficjentem żadnego programy społecznego
Dodane przez Anonim, w dniu 06.05.2020 r., godz. 13.56
Już to wiemy. Wy to jesteście elita tego miasta. Menadżer w prywatnej firmie, syn w NBP, reszta pewnie też na budżetówce. Co wan niebeneficjenci bieda zrobi?
Do anonima
Dodane przez Mieszkaniec, w dniu 06.05.2020 r., godz. 20.14
Tak jesteśmy elitą, skończyliśmy studia, nasze dzieci też, pracujemy za normalne pensje, żyjemy uczciwie i potrafimy oceniać jak jest i jak było. Nasze dzieci były szczepione w dzieciństwie i są zdrowe i mądre. Pozdrawiam złośliwców.
PiS psuje państwo, początek końca "dobrej zmiany"?
Dodane przez MK, w dniu 06.05.2020 r., godz. 21.15
5 maja marszałek sejmu pyta PKW, czy będzie w stanie przeprowadzić wybory? Pytanie zarazem retoryczne i kompromitujące dla 38-milionowego państwa. PKW natychmiast odpowiada, że nie ma prawnych i organizacyjnych możliwości, aby 10 maja przeprowadzić wybory. 6 maja, na 4 dni przed wyborami, ta sama marszałek sejmu składa wniosek do Trybunału Konstytucyjnego z pytaniem, czy może przesunąć termin ogłoszonych wyborów. TK ma 3 dni, aby się do tego odnieść inaczej cała operacja nie ma najmniejszego sensu. Podobnego kuriozum w Polsce pod żadnymi rządami dotąd nie mieliśmy i to wystarczy aż nadto, aby mówić o całkowitym upadku powagi państwa, niestety do końca jeszcze trochę brakuje. Najgorsza rzecz jak się może teraz zdarzyć, to błyskawiczne orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, że nie ma żadnego problemu i w Polsce za pięć dwunasta spokojnie można zmienić termin wyborów.
Dodane przez MK, w dniu 06.05.2020 r., godz. 21.21
Konsekwencje takiego „orzeczenia” byłby katastrofalne w skutkach! Oznacza to dokładnie tyle, że w przyszłości każdy marszałek sejmu, choćby Sikorski albo Schetyna, bez najmniejszego powodu mają prawo przesunąć wybory pod dowolne partyjne potrzeby, czy kryzysy. Uruchommy teraz wyobraźnię na przykład w tę stronę, gdzie kandydat na prezydenta, nominowany przez PiS, w ostatnim piątkowym sondażu ma 51% poparcia, a kandydat PO 49%. W sobotę Schetyna ogłasza, że wybory odbędą się za dwa tygodnie i ten czas zostaje wykorzystany na odpalenie afery zmieniającej wynik wyborów. Jest to tylko jedna ze 100 możliwości składających się na konstytucyjne i ustrojowe barbarzyństwo, jakiego nie ma w żadnym innym kraju, opierającym się na prawie i regułach demokracji. Dlatego też przed Trybunałem Konstytucyjnym stoi wybitnie poważne zadanie i wielki test. Po pierwsze TK nie powinien działać w trybie narzuconym przez PiS, co uwłacza kilku organom państwa naraz. Po drugie orzeczenie w tej sprawie może być tylko jedno: „Nie, żaden marszałek, nawet z ramienia PiS, powtórnie nie może wyznaczyć terminu wyborów i tym bardziej nie może tego robić na dwa dni przed wyborami”.
Dodane przez MK, w dniu 06.05.2020 r., godz. 21.22
Pewnych granic się po prostu nie przekracza, to najgłupszy pomysł PiS, jaki widział świat, co gorsza pomysł rujnujący powagę państwa. Wybory da się i należy przeprowadzić w normalnym trybie konstytucyjnym, na mocy dwóch artykułów. Pierwszym jest art. 228 konstytucji mówiący o stanie nadzwyczajnym, drugi to art. 128, który zawiera procedurę wyborczą na wypadek opróżnienia urzędu. Jeśli chodzi o opróżnienie urzędu, to w obecnych okolicznościach też nie dodałoby to powagi państwu, zatem pozostaje stan nadzwyczajny jako jedyna droga do normalnych i uczciwych wyborów. Oczekuję, że Trybunał Konstytucyjny nie dopuści do farsy, jaką na kolanie wyklepał PiS, a jeśli stanie się inaczej to żyjemy w „państwie”, które znamy od 1989 roku.
kolejne wybory pokazują, co zwykli mieszkańcy o tej elicie myślą
Dodane przez elita, w dniu 06.05.2020 r., godz. 23.43
Na władzę nad innymi ta elita apetyt ma wielki od lat, ale to jednak za mało, żeby ludzie wam zaufali, choćby w wyborach samorządowych. Nie chcą was jako burmistrza, radnego, posła i europosła. Co do oceniania, to jest to waszą domeną elito. Oceniacie wszystko i wszystkich, tylko przyjaciół z tego coraz mniej i szacunku zwykłych ludzi, od których ta władza jednak zależy.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 07.05.2020 r., godz. 10.58
Gowin nie nadaje się nawet na posła a cóż dopiero prezydenta - temat Gowina uważam za zamknięty i mam nadzieję, że opozycja będzie tego pana omijać wielkim łukiem
Dodane przez Anonim, w dniu 07.05.2020 r., godz. 11.06
MK, scenariusz się nie ziści, bo uparty jak osioł naczelnik Kaczyński w końcu zrozumiał, że ma za kiepskie zęby, żeby w całości zjeść przystawkę Porozumienie. To jest znak!
Dodane przez Obywatel 2, w dniu 07.05.2020 r., godz. 11.20
Co MK robicie w tych lasach ? Zaszczepcie się przed kleszczami. Gowin na marszałka, Gowin na prezydenta. jesteście jak błędni rycerze.
Ewa Błaszczyk o min. Szumowskim
Dodane przez anonim, w dniu 07.05.2020 r., godz. 12.26
Konkretny, odpowiedzialny, szczery, potrafi skupić się na rozmówcy" - zauważa. I dodaje: "Zawsze uważnie mnie słuchał, wiedziałam, że jak powie, że coś zrobi, to tak będzie, mogłam mu zaufać. Wydał mi się skromnym, mądrym człowiekiem, bez ogromnego ego. Kimś na miarę profesora Religi". Okazuje się, że w tych trudnych czasach pandemii minister przeżywa też bardzo osobisty dramat. "Mama ma białaczkę, tata ma 86 lat, a ja codziennie chodzę do pracy"- wyznał. W opiece nad seniorami pomaga najstarszy z czwórki pociech państwa Szumowskich, syn Jan, student pierwszego roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. "To kochająca się rodzina, która stworzyła ciepły dom z tradycjami" - mówi "Na żywo" znajomy Anny Szumowskiej, która pracuje jako anestezjolog w Centrum Zdrowia Dziecka i szefuje Poradni Leczenia Bólu dla dzieci. "Żona pisze SMS-y, wiadomości na Messengerze, WhatsAppie(...) Staramy się usiąść do kolacji zawsze, jak to jest tylko możliwe. Niezależnie, o której by to było" - zdradza kulisy rodzinnego życia Szumowski. "Zaskoczył mnie swoją wiedzą o neutralnych komórkach macierzystych, którymi chcemy leczyć pacjentów" - wspomina aktorka. "Spokojnie używał argumentów, mówił: ‘To mamy, tego nie mamy, to będzie trudne, a to możemy połączyć z takim programem’. Wierzę, że kiedy minie najgorsze, znów się spotkamy i wspólnie obudzimy jeszcze wielu ludzi" - kończy z nadzieją Ewa Błaszczyk.
Fatum
Dodane przez Anonim, w dniu 07.05.2020 r., godz. 12.50
Nie ma to jak zadowolona i wbita w siebie elita, która zdaje się w nosie ma to, że nepotyzm to krzywda drugiego człowieka. Już rozumiem, dlaczego pomimo takiego zaangażowania i zawziętości, niewiele Głowackim w polityce wychodzi. Buta i arogancja bije po oczach. Samozwańcza rasa Panów.
Dodane przez Anonim, w dniu 07.05.2020 r., godz. 13.47
Panów z czasów komuny, udających dziś patriotów, żeby ludziom oczy zamydlić i żeby zapomnieli kim był Głowacki i jego teść Wróbel w czasach komuny.
Dodane przez Anonim, w dniu 07.05.2020 r., godz. 14.56
Jak widać radni Masz Wybór całkiem dobrze sobie radzą bez tatkowania Marka Głowackiego, który niczego konstruktywnego nigdy nie gwarantował. Zresztą widać, że sprawy lokalne są dla niego mało istotne, czego przykładem jest, chyba największa absencja w posiedzeniach rady powiatu poprzedniej kadencji. Mieszkańcy to zauważyli i w kolejnych wyborach już mu podziękowali.
Dodane przez Do Ewy Błaszczyk, w dniu 07.05.2020 r., godz. 15.04
No cudowna laurka dla ministra, od którego zależy finansowanie prywatnego projektu Ewy Błaszczyk pt. "Budzik". Jestem pod wrażeniem i tym bardziej utwierdza mnie to, że nie polityka jest jego powołaniem, a bezpośrednia służba ludziom. W polityce się pogubił, traci nerwy, zdrowie i szacunek. Co go - Kawalera Maltańskiego (sic!) w tym bagnie polityki jeszcze trzyma - skromne, czy wybujałe ego ?
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 08.05.2020 r., godz. 11.10
Gowin pokazał, po raz kolejny prawdziwą twarz i interes jakim się kieruje - nie jest to dobro Polski i rodaków, to stołek- dziwię się opozycji, że usiadła z kimś do stołu negocjacyjnego
Dodane przez AntyJuda, w dniu 08.05.2020 r., godz. 13.45
PiS zapowiadał tzw. wakacje kredytowe. Projekt zniknął z porządku obrad. Wcześniej prezydent Juda "skutecznie" pomógł np. frankowiczom. Obojętnie kiedy będą wybory, mówię PiSowi nie!
Inny świat.
Dodane przez Anonim, w dniu 08.05.2020 r., godz. 14.12
Głowackie elita liczą na głos zwykłych ludzi, z którymi elita nie ma wiele wspólnego.
Dodane przez Anonim, w dniu 08.05.2020 r., godz. 14.21
Sasin zapytany - ile kosztowało wydrukowanie makulatury do głosowania i kto za to zapłaci, odpowiedział - wiem, ale nie powiem. Ich koszt pokryty będzie z pieniędzy publicznych. Jestem za odwołaniem Sasina.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 08.05.2020 r., godz. 15.46
ponieważ od marca pisi dostali s.....ki wyborczej, to namnożyli tyle ustaw, że teraz jedna wyklucza drugą - wszystkie zgodne z konstytucją zapisy wskazują, że w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu nie będzie możliwe przeprowadzenie wyborów wyłącznie korespondencyjnie i byle jak - senat bez poprawek przegłosował tarczę1 i tarczę 2, potem pisi oszukali opozycję - od teraz senat nad każdą ustawą, durną ustawą, demolującą państwo będzie pracowało 30 dni i terminy tak się przesuną, że na jesieni zostaniemy bez prezydenta, bo Duda będzie musiał się podać do dymisji - polecam artykuł na ten temat w onet
Dodane przez Anonim, w dniu 08.05.2020 r., godz. 21.54
PiS = ZOMO
Dodane przez Janda, w dniu 08.05.2020 r., godz. 22.48
Sasin w kancelarii Lecha Kaczyńskiego odpowiadał za przygotowanie lotu, samolotu do Katynia. Dwie lewe ręce i same wpadki, kto i za co go w tym nierządzie jeszcze trzyma.
Jacek Sasin wylot do Smoleńska organizował, to i prezydenckie wybory korespondencyjne też zorganizuje
Dodane przez Janda, w dniu 08.05.2020 r., godz. 22.55
Sasin bowiem buńczucznie zapewniał: - "Ja odpowiadam jako minister nadzorujący Pocztę Polską, aby sprawnie wykonała to zadanie, które zostało na nią nałożone ustawą, czyli dostarczyła Polakom karty wyborcze do głosowania korespondencyjnego. Nie przewiduję, żeby się to miało nie udać”. Ogłosił, że gotów jest… podać się do dymisji, gdyby jednak się to nie udało. – „Mogę się podać. Mogę to zadeklarować, ale do takiej sytuacji po prostu nie dojdzie”
Sasin skompromitowany przy projekcie metropolitalnym w Warszawie
Dodane przez Sasin, same porażki!, w dniu 08.05.2020 r., godz. 23.26
Samorządowcy, z którymi rozmawiał Serwis Samorządowy PAP zgodnie twierdzili, że decyzją o wycofaniu projektu Sasin potwierdził jego niepowodzenie. - Uważam, że jest to absolutna porażka pana Sasina – powiedział burmistrz Ożarowa Mazowieckiego Paweł Kanclerz. "Sasin wycofuje się dlatego, że uświadomiono mu, że projekt został słabo przygotowany, a konsultacje były nieudane."
Wpisz
Dodane przez Anonim, w dniu 09.05.2020 r., godz. 07.38
Czy prezydent Tanzanii ujawnił wadliwe testy COVID-19, testując próbki które udawały ludzkie?
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 09.05.2020 r., godz. 08.06
Sasin: ja nie drukowałem kart wyborczych, Poczta Polska: my nie drukowaliśmy kart wyborczych - jak opozycja głęboko poszuka, to odkryje, że drukowała spółka Srebrna - ludzie mają dosyć, ludzie wychodzą na ulicę: zaczyna się rewolucja
Dodane przez Anonim, w dniu 09.05.2020 r., godz. 10.03
Zachorowalność wzrasta, szykują się kolejne zaostrzenia! Na COVID-19 zapadają już nawet OWOCE!
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 09.05.2020 r., godz. 18.36
Duda oczywiście podpisał pierwotną wersję ustawy kopertowej i znowu się zacznie na nowo: kiedy, jak, kto? z kim, bez kogo, po co?
Tres Amigos
Dodane przez Anonim, w dniu 09.05.2020 r., godz. 21.44
Z felietonów publikowanych w internetowym wydaniu Wyszkowiaka najgłupsze i najbardziej beznadziejne są wywody "internauty" i posła-nie posła Bodio. Od tego poziomu nie odbiega też J. Kalinowski, ale on boi się komentarzy i nie publikuje w wydaniu internetowym. Cała trójca, zbieżna w poglądach to tacy Tres Amigos felietonu na poziomie wyszkowskiego powiatu.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.05.2020 r., godz. 21.53
Odsunąć Tupolewa Sasina!
Dodane przez Tres Amigos, w dniu 09.05.2020 r., godz. 23.40
Nie, no pozostaje jedynie Głowacki, z synem najlepiej.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 10.05.2020 r., godz. 07.49
rząd pisich razem z Kaczyńskim niech wybiorą się na wycieczkę Tupolewem, którą zorganizuje Sasin, i należy też koniecznie zabrać Dudę, wszystkie psy i koty - to będzie najlepsze rozwiązanie dla Polski
Do 21.44
Dodane przez Anonim, w dniu 10.05.2020 r., godz. 10.48
I najglupsze komentarze znajduja sie pod tymi felietonami.
Apel do redakcji Wyszkowiaka !!!!!
Dodane przez Antykomunista, w dniu 10.05.2020 r., godz. 11.07
Apeluję do właścicieli "Wyszkowiaka " o zgłoszenie do miejscowej prokuratury sprawy"twórczości" lewackiego trolla o nicku "ola" . Komentarz z godziny 07.49 to wyjątkowe chamskie , nieludzkie wzywanie do śmierci osób sprawujących najwyższe funkcje w polskim państwie.Ten chory z nienawiści osobnik wykorzystuje portal gazety do publikacji godzących w legalne władze polskie .
Dodane przez Anonim, w dniu 10.05.2020 r., godz. 12.26
Cała opozycja tak jak ola troluje na rząd i co z tego? Coraz większą klapa. Niech sobie trolują.
Dodane przez obserwator, w dniu 10.05.2020 r., godz. 13.01
Większość mówi, że to marszałkowska ola, więc to tylko może być tego potwierdzenie. Mogłem spokojnie przejść się na wybory do lokalu wyborczego tylko burmistrz i jego ekipa nie potrafiła zorganizować lokali i komisji wyborczych. Wstyd panie Internauta, że JKM i Braun razem z KODziarzami i palikociarzem Tanajno brali udział w niewielkim proteście w Warszawie.
W tym ustępie masz waść kupę racji
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 10.05.2020 r., godz. 13.16
Antykomunisto (innymi słowy - współczesny kato-komuchu), tym samym przyznałeś, że organizowanie czegokolwiek przez Sasina, sprawującego najwyższe funkcje w państwie prowadzi bezpośrednio do śmierci klientów danej imprezy. I tu się z tobą zgadzam w pełni.
Dodane przez Katastrofa wolnościowców., w dniu 10.05.2020 r., godz. 13.43
Przedstawiciele Konfederacji czyli Korwin-Mikke czy Braun brali udział w proteście przedsiębiorców. Żądanie 1) i 2) to powrót do komunizmu, 3), 4) to dążenie do chaosu politycznego a 5) niezrozumiały przy słabo opłacanej administracji samorządowej. Protestujący informowali, że żądają: 1)utrzymania miejsc pracy, powstrzymania fali obniżek pensji i zwolnień 2)przelewów odszkodowań dla firm za kwarantannę w sposób automatyczny, w kwocie równej spadkowi obrotów w czasie kwarantanny, w celu ratowania miejsc pracy i wysokości wynagrodzeń 3)odwołania wyborów 10 maja 4)dymisji ministra Szumowskiego i premiera Morawieckiego 5)maksymalnej, odpowiedniej do skali kryzysu redukcji w administracji publicznej, obniżenia wynagrodzeń do minimalnej krajowej w ministerstwach, agencjach, funduszach skarbu państwa, a zaoszczędzone pieniądze chcieliby przeznaczyć na finansowanie wsparcia dla MSP i obniżki danin: ZUS, podatków i VAT. Panowie do roboty.
do jełopa
Dodane przez kolec, w dniu 10.05.2020 r., godz. 13.54
Antykomunisto daj przykład odwagi prawicowca i zgłoś na policji donos sam. Daj twarz i nazwisko, a nie tylko wydawaj odezwy.
Wróżby Andrzejkowe
Dodane przez Neo, w dniu 10.05.2020 r., godz. 16.54
Jak czas pokazał nasz poczciwy internauta na wróżkę się nie nadaje. W polityce wiadomo że nic nie wiadomo. Czasy prawdziwych sojuszy, rezolucji i innych bytów zastąpiły umowy partyjne które mają taką samą wartość jak Ci którzy je tworzą. Obecna sytuacja wskazuje że czasy zmieniły ludzi chociaż to oni kreują rzeczywistość. Dobro wspólne, stoi poniżej dobra jednostki, niektórym grupom społecznym żyje się wygodniej chociaż na koszt uczciwie pracujacych i nie mają z tego powodu wyrzutów sumienia. Policja goni protestujący przedsiębiorców, chociaż to oni między innymi łożą na ich pensje. Jeden człowiek rządzi krajem. Demokracja to czy dyktatura. Polska czy Korea Północna?
Do ścierwa postkomunistycznego
Dodane przez Leonidas, w dniu 10.05.2020 r., godz. 19.06
A nie przyszło wam czasami do głowy,czerwone gobliny że Gowin był tylko,koniem trojańskim i ta wasza totalitarna-łopozycja,pięknie dała się nabrać,jeśli tak było to gratuluję finezji oraz polotu intelektualnego przenikliwości przywódców,typu:budka,grocki(człowiek koperta)i oczywiście kidawa.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 10.05.2020 r., godz. 20.48
Antykomunista, uderz w stół, a nożyce się odezwą - od kiedy to wycieczki Tupolewem są niebezpieczne, od kiedy pan Sasin jest niebezpieczny? - w państwie pisich, od wtedy -Marek Eychler🍀
Arabski a nie Sasin
Dodane przez Anonim, w dniu 11.05.2020 r., godz. 00.42
Fakty są takie, że wylot i cały wyjazd do Smoleńska samolotem z rządowego pułku lotnictwa organizowała kancelaria Premiera (Tuska) a konkretnie niejaki p.Arabski a nie Sasin.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.05.2020 r., godz. 04.20
antykomunista, nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz -
bzdety politycze w lokalnej gazecie
Dodane przez Zuza, w dniu 11.05.2020 r., godz. 10.37
Widać że wielu ludzi nudzi się i z wielką namiętnością wzięli się za politykowanie. To może zacząć wydawać portal polityczny Wyszkowa a tu dajcie nam spokój. Tu my się interesujemy sprawami gminy i powiatu a nie Gowinem. On nawet nie jest z Wyszkowa.
Dodane przez do oli i ME, w dniu 11.05.2020 r., godz. 10.46
W poniedziałek rano (11 maja) policja zatrzymała byłego polityka Nowoczesnej Kamila Kurosza. We wpisach na Twitterze mężczyzna sugerował między innymi, że jest gotowy do "fizycznej eliminacji" prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Od wpisów Kurosza odcięła się firma, w której obecnie jest zatrudniony. "Informujemy, że nie identyfikujemy się z prywatnymi treściami prezentowanymi na profilu Kamila Kurosza. Jako firma, stanowczo potępiamy mowę nienawiści i jesteśmy bardzo mocno zaniepokojeni obecną sytuacją. Podjęliśmy natychmiastowe kroki prawne względem naszego pracownika" - napisało na Facebooku Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej DAS.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.05.2020 r., godz. 11.03
Leonidos chyba masz rację. PiS od samego początku robi sobie jaja z całej opozycji. Każdy ich ruch, gest, każde zachowanie jest porządnie wyreżyserowane i ma swój cel. Zdezorientowana opozycja łapie przynętę, robi zadymę i tym samym "strzela sobie w kolano".
do wpisu czerwonego goblina z 11.05.2020 r.godz. 04.20
Dodane przez Leonidas, w dniu 11.05.2020 r., godz. 12.20
Czerwony goblin o takiej porze umieszcza posty?,ciekawe czym jest spowodowana taka bezsenność?,najwyrażniej należy wnioskować że sam dostałeś sraki,co jest wytłumaczeniem wczesnej pory,totalna- łopozycja już dawno się:obrzygała,zaszczała i posrała a ty razem z nią i tobie podobni.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.05.2020 r., godz. 16.03
Co Głowaś powie o PiS - PO rządzie? Morawiecki UW, doradca Tuska i bankster, Emilewicz PO, dyrektor PRL w Nowej Hucie.
Dodane przez PiS oddaje Polskę żydom, w dniu 11.05.2020 r., godz. 19.21
Teraz Sasin - minister aktywów państwowych bierze się za likwidację górnictwa na Śląsku. Pretekstem koronawirus. PiS to zdrajcy narodu.
Powstanie Głowackiego nie wypaliło!
Dodane przez Anonim, w dniu 11.05.2020 r., godz. 20.13
On nie powstał i nie powstanie. Kropką nad "i" było namaszczenie na swojego następcę Andrzejewskiego. Jeden warty drugiego.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 11.05.2020 r., godz. 21.35
Teraz Emilewicz minister rozwju i przedsiębiorczości bierze się za pisanie nowego prawa wyborczego i jest w tym wyrocznią - jak widać w rządzie same omnibusy ,złote rączki, ludzie renesansu, bo co by Kaczyński im nakazał to powiedzą, wykonają, schrzanią itp. dają opozycji przyczynek, aby z nich kpić
PiS wygasza Polskę
Dodane przez Janda, w dniu 11.05.2020 r., godz. 21.54
Do Portu Gdańsk zawinął Agia Trias - największy masowiec z dotychczas obsługiwanych przez port pod względem nośności. Przywiózł węgiel z Kolumbii. Sasin i ska niszczą polskie górnictwo. Co wy na to?
Wywiad, jakiego udzielił „Wyborczej” prof. Robert Flisiak
Dodane przez HWDPiS, w dniu 12.05.2020 r., godz. 00.00
- prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych unaocznia skalę podporządkowania zdrowia publicznego doraźnym celom politycznym w wykonaniu polskiego rządu.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 12.05.2020 r., godz. 07.56
już teraz wicepremier, minister rozwoju i przedsiębiorczości, pani Emilewicz, drobna, niska, z zaciętą twarzą, koszmarnie ubrana w świecącą bluzkę i czarne kuloty, ale bardzo elokwentna, wzięła się za napisanie nowego prawa wyborczego - w międzyczasie odbył w stolicy dramatyczny strajk przedsiębiorców, o którym nie wiedziała, a jeszcze wcześniej toczyła nieudany bój ze smogiem - pytanie: czy leci z nami pilot i czy na pokładzie jest lekarz?
PiS - PO jedno zło
Dodane przez WHO, w dniu 12.05.2020 r., godz. 09.07
C.d. 13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).artykuly/536891,janusz-korwin-mikke-pis- 14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80. 16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR. 17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR. 18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia. 19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR. 20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym. 21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r. 22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR 23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR. 24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS 25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie. 26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.
Dodane przez do zaciętych, w dniu 12.05.2020 r., godz. 10.21
ola, może byś opuściła to forum bo obniżasz poziom i stosujesz fake newsy, nikt nie będzie prostował cały czas twoje niepotwierdzone wiadomości, osobo Nowosa. Co ty z tym Flisiakiem wyjeżdżasz, ten twój autorytet to w wyborczej i tvn24 mówi co innego a w Polsacie czy TVPiS co innego. Podobnie inni celebryci, specjaliści od wszystkiego. Szumowski działa sensownie i tego trzeba się trzymać, bo wcześniej wszyscy zachowywali się odpowiedzialnie a teraz każdy chce coś ugrać bo ludzie niekoniecznie chcą cały czas być w izolacji, a mając kasę i możliwości chcą gdzieś wyjechać i wrócić do starych przyzwyczajeń, mają dość 24h/7dni z żoną i pyskatymi dzieciakami. Nazwanie wiecu wyborczego jednego z kandydatów na prezydenta dramatycznym strajkiem przedsiębiorców to kolejny doł histerycznej oli, pod kolendę-zaleską podchodzi, co ten twój zrobił dla Wyszkowa. Emilewicz jest pracowita, ale jej pomysły do końca nie są dobre i dlatego nie ma wpływów z zjednoczonej prawicy i nie gra pierwszoplanowej roli. Co czepiasz się Emilewicz jak twój radny w sprawie smogu przez dwa lata w skali mikro nic nie ruszył a przecież Wyszków to miasto przyrody, lasów i odpoczynku, może ruszy sprawę opakowań plastikowych i zastąpienie papierem, szkłem czy innymi bio. WHO, po co to wymieniasz, może dorzucisz, Miśka Kamińskiego, Giertycha, Migalskiego, Radka Sikorskiego, Richarda Czarneckiego, Kowala, Cimoszewicza, Milera, czy innych, których ego jest przerośnięte i uważają się za coś lepszego. Na studiach widziałem wielu takich bez kręgosłupa, którzy hasali z ZSP do NZS i z powrotem, w zależności, gdzie były lepsze konfitury. Tak jak powiedział Piłsudski: Naród wspaniały tylko ludzie k..wy.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 12.05.2020 r., godz. 11.40
dzisiaj w samo południe, w sejmie cd. upadku pisich
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 14.05.2020 r., godz. 07.55
senat, podczas wczorajszych obrad przegłosował m. in. cały pakiet pomocowy dla służby zdrowia, oczywiście przy sprzeciwie pisich, z ustawy tarczy3 zostały też wykreślone zapisy, tzw. wrzutki - no i nareszcie lekarz Karczewski poddał się profesorowi Grodzkiemu i ustąpił ze stanowiska vmarszałka, nikt go nie zatrzymywał i nie płakał

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta