Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Pierwsza komunia przełożona

(Zam: 15.04.2020 r., godz. 15.40)

Biskup łomżyński rekomenduje maj, czerwiec i wrzesień jako terminy organizacji Pierwszej Komunii Świętej. Wyszkowskie parafie podjęły już decyzje o terminie uroczystości.Biskup Janusz Stepnowski nie zaleca przekładania komunii na kolejny rok, chyba że będą ku temu poważne przesłanki. 15 kwietnia wydał wskazania dotyczące organizacji uroczystości Pierwszej Komunii Świętej:
„1. Decyzję o przyjęciu Pierwszej Komunii Świętej pozostawiam księżom proboszczom w porozumieniu z rodzicami. Należy zwrócić uwagę na to, aby uroczystość była przygotowana z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, biorąc również pod uwagę aktualne zarządzenia co do liczby uczestników liturgii. W razie konieczności pierwszej Komunii Świętej można udzielić w małych grupach, bądź każdemu dziecku, jego rodzicom oraz rodzicom chrzestnym indywidualnie, niekoniecznie w niedzielę. Zdaję sobie sprawę z tego, że w większych wspólnotach parafialnych byłoby to bardzo trudne, stąd konieczna jest wielka roztropność księży proboszczów i dialog z rodzicami. (Każdy przypadek należy rozpatrzyć indywidualnie, nie może decydować głosowanie lub wola większości).
2. Proszę, aby uroczystości pierwszokomunijnych nie przenoszono na rok 2021, chyba, że są ku temu bardzo poważne przesłanki. Wydaje się, że najlepszymi miesiącami na tegoroczne Pierwsze Komunie Święte będą: maj, czerwiec i ewentualnie wrzesień.
3. Wszystko wskazuje na to, że spotkania rodzinne z okazji uroczystości pierwszokomunijnych w tym roku nie będą mogły się odbyć; podobnie tak zwane białe tygodnie.
4. Z powodu braku formacyjnych spotkań parafialnych, związanych z przygotowaniem dzieci do przyjęcia I Komunii Świętej, apeluję do rodziców o troskę w wymiarze katechizacji swoich dzieci w domu, poprzez wspólną modlitwę rodzinną oraz wyjaśnianie poszczególnych prawd wiary, jako uzupełnienie katechezy szkolnej, która w tej chwili prowadzona jest w sposób zdalny.
5. Duszpasterzy zachęcam, by byli w stałym kontakcie z rodzinami dzieci komunijnych i wychodzili naprzeciw ich potrzebom. Rekomenduję organizację uroczystości bardziej indywidualnych, mając na uwadze przede wszystkim dobro dzieci i ich rodziców.”
W Sanktuarium św. Idziego komunia ma się odbyć 6 września, parafia św. Wojciecha przełożyła uroczystość na 13 września. Na stronie internetowej Sanktuarium Św. Rodziny widnieje data 7 czerwca.
J.P.

Komentarze

Dodane przez Kali, w dniu 16.04.2020 r., godz. 23.22
A gdzie najmądrzejszy z mądrych Głowacki, co syna narodowca i karierowicza w banku NBP na synekurze zainstalował, a co wszystkich na lewo i prawo poucza i rozlicza, a także nazywa?
Dodane przez Anonim, w dniu 17.04.2020 r., godz. 07.27
Zapewne zapoznaje się i zgłębia historię Rajmunda Kaczyńskiego i pewnie niebawem nam ją przedstawi gdzie oczywiście będzie wielkim "bohaterem".
Dodane przez Anonim, w dniu 17.04.2020 r., godz. 07.55
Głowackiemu przetłumaczyli na jego język - tisze budiesz, dalszie pojediosz.
Dodane przez Wszyscy jesteśmy narodowcami., w dniu 17.04.2020 r., godz. 08.51
Z tego co wiem to syn, najmądrzejszego z mądrych Głowackiego, ukończył UW, wygrał konkurs na stanowisko w NBP i z powodzeniem realizuje się na stanowisku. Dla niektórych wybrańców Nowosa czy Sobieskiego to jest nie do pomyślenia.
Głowacki potrafi
Dodane przez Anonim, w dniu 17.04.2020 r., godz. 10.34
Karierowicz bez doświadczenia wygrał konkurs. Ludzie takie kompetencje zdobywają latami, ale złote dziecko... Z tego co wiadomo, ta posada jest z puli od Sakiewicza za wybitne zasługi tatusia w szarpaniu się z płotkami na Krakowskim Przedmieściu. Sam nie chciał to synowi oddał, a konkurs :) wiadomo jak te konkursy wyglądają.
Dodane przez Wszyscy jesteśmy narodowcami, w dniu 17.04.2020 r., godz. 12.09
Wiadomo jak te konkursy wyglądają w Wyszkowie, czekamy np. na zwolnienie jednego z dwóch dyrektorów WOSiR czy zatrudnioną ostatnio dyrektorkę do obsługi szkół powiatowych. NBP to jest instytucja, która potrzebuje różnych pracowników, finansistów czy analityków, na różnych poziomach specjalizacji, wykształconych na renomowanych uczelniach a nie zaocznie na prowincjonalnych akademiach. Ci co go znają to ci powiedzą, że to mądra osoba, pracowita i aktywna. Sakiewicza to nie tykaj, warchoły KODziarskie się przekonały w Wyszkowie, że Tomasz swoje poglądy ma i głosi je niezależnie od linii politycznej ale też podchodzi patriotycznie, żeby nie szkodzić Polsce.
Dodane przez Kali, w dniu 17.04.2020 r., godz. 12.54
Konkurs, dyrektorowanie w NBP to nie zarządzanie kurnikiem w PGR. Jakiekolwiek stanowisko tej rangi wymaga np. kilkuletniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym podobnej instytucji. Jakie doświadczenie kierownicze miał karierowicz Głowacki? Nie pamiętam go jako asa matematyki czy ekonomii. Wybacz Głowasiu. Wszystkim dowalasz chodząca etyko, a sam jesteś hipokrytą.
Dodane przez Kali, w dniu 17.04.2020 r., godz. 13.09
NBP potrzebuje różnych pracowników, finansistów, czy analityków. Młody to ani finansista ani zasłużony analityk. Co do Sakiewicza, zdania Głowasiu są podzielone i nie rób z niego świętej krowy. Wytłumacz lepiej te jego wycyganione od państwa miliony na kamerkę on line w lesie.
Dodane przez Anonim, w dniu 17.04.2020 r., godz. 13.16
Nie tyle hipokrytą on jest co cwaniaczkiem i oszustem. Pod szyldem "patrioty" narobił w Wyszkowie wody z mózgów ludziom, samemu będąc dawniej wiernym wyznawcą starej komuny. Szkoła teścia panie Głowacki?
Wygrał konkurs na stanowisko w NBP i z powodzeniem realizuje się na stanowisku.
Dodane przez Nie zadzieraj nosa, w dniu 17.04.2020 r., godz. 14.25
W to, że się syn Głowackiego doskonale czuje na stołku w NBP, nie trudno uwierzyć. Ale w kogo on taki zdolny, w tatę, który nie potrafił wygrać konkursu na burmistrza Wyszkowa, a ostatnio nie wygrał nawet konkursu na radnego?
Dodane przez Wszyscy jesteśmy narodowcami, w dniu 17.04.2020 r., godz. 14.33
Nie jestem żadnym Głowasiem. Głowacki, osoba wykształcona i menadżer w dużej firmie,konserwatysta, jest jednym z reprezentantów wyszkowskiej inteligencji, nieraz jego wypowiedzi są zbyt radykalne i niecenzuralne ale nie ma co nazywać panującej w Wyszkowie postkomuny, perfumerią. Na tle nowosielskiej nowoczesności czy sobieskiej prawicowości to solidność i stabilność w tym świecie zmian i kryzysów. Wodę z mózgu to robią sobie osoby słabe, nie mające zasad ani celów. Polacy zawsze mieli Boga w sercu i ręce do pracy dzięki czemu radzili sobie w różnych warunkach. Obecnie nadzwyczaj dużo jest w Polsce osób, kierująca się tuskową ideologią, że polskość to nienormalność. Patriotyzm to jedyna odpowiedź na to liberalne otępienie.
Dodane przez Kali, w dniu 17.04.2020 r., godz. 14.42
Mowa o karierowiczu młodym Głowackim i jego cudownej karierze adwokacie hipokryty, który wszystkich ma za nic.
Święta Lipka
Dodane przez Sanctus, w dniu 17.04.2020 r., godz. 15.20
Podczas ostatniego głosowania w sejmie w spr. projektu ustawy aborcji stop - premier Morawiecki wyjął kartę do głosowania. Fałszywy katolik.
Cenna inicjatywa porządnych posłów PiS
Dodane przez Sanctus, w dniu 17.04.2020 r., godz. 15.27
Jako posłowie na Sejm Rzeczypospolitej, reprezentanci obywateli i wyborców z naszych okręgów dołączamy się do apelu przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp. Stanisława Gądeckiego o bardziej spójne, proporcjonalne i sprawiedliwe kryterium ograniczania dopuszczalnej liczby wiernych w kościołach Pod apelem podpisali się: Kazimierz Choma, Dominika Chorosińska, Anna Dąbrowska-Banaszek, Elżbieta Duda, Jan Dziedziczak, Barbara Dziuk, Grzegorz Gaża, Teresa Glenc, Kazimierz Gołojuch, Agnieszka Górska, Piotr Kaleta, Mariusz Kałużny, Fryderyk Kapinos, Maria Kurowska, Jacek Kurzępa, Jerzy Małecki, Dariusz Olszewski, Anna Maria Siarkowska, Sławomir Skwarek, Katarzyna Sójka, Beata Strzałka, Piotr Uściński, Patryk Wicher i Tomasz Zieliński. Z naszego okręgu wyborczego 18 podpis złożyła jedynie poseł Siarkowska. Inni posłowie z 18 to Ateiści i jehowi jak Tchórzewski, Wargocka, Milewski, Zagórski, Czartoryśki, Kowalczyk odmówili pod cenną petycją podpisu.
Nasi pisi
Dodane przez Anonim, w dniu 17.04.2020 r., godz. 15.47
Jak była kampania to wszyscy plackiem w kościołach leżeli, Sobczak plebanowi dał kopyto do umycia, a teraz siedzą cicho.
Dodane przez W......r, w dniu 17.04.2020 r., godz. 18.31
Nie znam osobiscie ani z widzenia pana Glowackiego. Atakowanie Jego syna,uwazam za obrzydliwe,prostackie I haniebne. Kim zas sa ci, ktorzy swoja osobe dowartosciowuja paskudnymi,zlosliwymi komentarzami. Jezeli .Jest pracownikiem banku i dostal sie z konkursu,nie wazne jak,poniewaz wszedzie u nas w Wyszkowie,w ministerstwach jak i w Rzadzie pracuja tylko z protekcji,nie wazne ile umieja,ile potrafia,wazne,ze sa swoi. Wypadaloby,skupic sie na wyszkowskich urzedach i przyjrzec sie kto tam pracuje. Zwykly,madry,wyksztalcony,nie ma szans otrzymac pracy bez kumoterstwa,nepotyzmu a czasami wchodza inne korzysci. Atakujac syna p. Glowackiego zadne z was nie pomysli,jak byloby,gdyby atakowano moje dziecko. Macie pretensje uzasadnione czy tez nie,skupicie sie na tym,ale zeby te komentarze mialy kulture i obiektywnosc. Jak siegam pamiecia,tak obrzydliwy hejt zaczal sie w w Wyszkowie za czasow z,,zlotoustego" który wsławił sie w tym obrzydlistwie.i trwa to do dzisiaj. Nie trudno odgadnac,kto za tym stoi.
"Na złodzieju czapka gore"
Dodane przez Kali, w dniu 17.04.2020 r., godz. 19.40
Głowacki wszystkich, którzy mu nie leżą traktuje z góry. Dla niego cały urząd, placówki szkolne i inne instytucje obsadzone są kolesiostwem i karierowiczami. Wszyscy to są maluczcy ludzie. Teraz niech zmierzy się z belką we własnym oku - rodzinie. Młody Głowasia nie jest już dzieckiem i sam mógłby odnieść się do stawianych zarzutów. Obiektywnie mówiąc kariera jego jest zastanawiająca. Wygrał dyrektorski konkurs bez doświadczenia, bez stażu na kierowniczych stanowiskach. Ale tego tata nie widzi, on wszystko widzi u innych. W...r. nepotyzm krzywdzi dzieci innych rodziców, nieuczciwa gra wyeliminowała inne, być może zdolniejsze dziecko i jak mają czuć się jego rodzice? Każdy jest czyimś dzieckiem. Masz może podobny problem ze swoim dzieckiem?
Dodane przez synanoga, w dniu 17.04.2020 r., godz. 19.58
znam Marka Głowackiego,ni brat mi, ni swat. Niechby za syna odpowiadał, ale za teścia? W Wyszkowie, na samorządowym garnuszku od lat żyją bracia W. Za ciężkie pieniądze, na stołkach dla nich zorganizowanych do emerytury, kto wie, może do śmierci? A hejt w Wyszkowie? Wobec narodowców w Wyszkowie hulał jeszcze przed wojną i przybierał formy bardziej agresywne niż dzisiaj.
Dodane przez Kali, w dniu 17.04.2020 r., godz. 20.28
"Nie znam osobiscie ani z widzenia pana Glowackiego." nie znasz, ale nie trudno ci detektywie, adwokacie odgadnąć, kto za Kalim stoi. Z ciebie to dopiero 5 element.
Dodane przez Kali, w dniu 17.04.2020 r., godz. 20.48
Skąd nick Kali? To sarkazm w odniesieniu do całej tej sytuacji. Kali ukraść - dobrze, Kalemu ukraść - źle. Wytykanie innym owszem, ale niech najpierw zacznie od siebie.
Prostackie święte oburzenie!
Dodane przez do W.....r, w dniu 17.04.2020 r., godz. 21.43
Dlaczego przedstawienie problemu syna Głowackiego ma być obrzydliwe, prostackie i haniebne? Bo niby co, Głowacki jest świętą krową. Obrzydliwym, prostackim i haniebnym jest mówienie: Jest pracownikiem banku i dostal sie z konkursu,nie wazne jak,poniewaz wszedzie u nas w Wyszkowie,w ministerstwach jak i w Rzadzie pracuja tylko z protekcji,nie wazne ile umieja,ile potrafia,wazne,ze sa swoi. TAKIE PODEJŚCIE TO JEST DOPIERO PROSTACTWO!
Dodane przez Anonim, w dniu 17.04.2020 r., godz. 22.02
Smuty walicie. Pewnie z 4 tysiące pracowników NBP a wy o nieokreślonym konkursie na dowolne stanowisko. Żal was totalsi. Powiedzcie o jakiejkolwiek ważnej osobie wybranej w konkursie w wyszkowskim samorządzie. Choć o jednej osobie, która sprawdziła się w Wyszkowie.
W...r - etyczne dno, obrzydlistwo, prostactwo, hańba
Dodane przez Ale bełkot, w dniu 17.04.2020 r., godz. 22.35
Dostał się, nieważne jak! Bo... to przecież moje dziecko, jak byście się czuli, gdyby chodziło o wasze dziecko? Cel uświęca środki.
ad. 22.02
Dodane przez Anonim, w dniu 17.04.2020 r., godz. 23.07
No przecież mowa o tym, że w Wyszkowie nikt nie jest warty swojego stanowiska wg. Głowackiego i jego stadełka. Jedynie on sam inteligencja i jego syn godni są ważnych stanowisk. O tym mowa.
Dodane przez T.kapelusz, w dniu 18.04.2020 r., godz. 06.17
Prostackie wpisy seledynowego kalego KODerka i jego kolegi z SB.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 18.04.2020 r., godz. 07.39
komunie trzeba odroczyć i zrobić razem z wyborami na prezydenta, za dwa lata 2022 - inaczej tego nie widzę, Szumowski takie dał rekomendacje i już - ktoś mi wytłumaczy skąd przy temacie, bądź co bądź kościelnym, taki słowny lincz na lokalnym trybunie i jego synu? - nie żebym broniła pana Głowackiego, ale szkoda energii na miernoty i karierowiczów, w czasach, w których jeszcze z niejednym wrogiem przyjdzie nam się zmierzyć
Dodane przez Anonim, w dniu 18.04.2020 r., godz. 11.53
Jak w Wyszkowie jest zatrudnieniowe bagno to i wszystko w całej Polsce można tym bagnem usprawiedliwiać. A jeśli ktoś wytknie jawną hipokryzję, to jest obrzydliwy, prostacki i hańba. Moim zdaniem prostakiem jest ten, kto broni tego status quo. Lub prostaczką.
Dodane przez W.......r, w dniu 18.04.2020 r., godz. 17.44
Cóż,jeszcze jeden dowód na to jak ten ktoś jako Anonim,piszący permanentnie co pare minut, wyrzuca z siebie wsciekłość,nienawiść ,czyli to czym nasiąknięty i co tylko potrafi w swoim ubogim życia wnętrzu. Musisz zrozumieć,ze to co piszesz,utwierdza,ze nalezy współczuć ,gdyż tak zachowują sie ludzie nie spełnieni,nie kochani,czesto odrzuceni. A zatem życzę,aby Twoje zycie dało Ci wiele powodów do radości,uśmiechów,wtedy Świat wyda Ci sie piękny.
Dodane przez Anonim, w dniu 18.04.2020 r., godz. 23.04
Miasto jest czerwone, zielone, kodziarsko niebieskie LGBT
Dodane przez Anonim, w dniu 18.04.2020 r., godz. 23.59
Komunie korespondencyjnie jak wybory prezydenckie!
Dodane przez Kali, w dniu 19.04.2020 r., godz. 10.21
No popatrz, czuły punkt. Bogobojni, najprawsi z prawych i najuczciwsi nazwą się prawica, Prawo i Sprawiedliwość i resztę uważają za ruskie onuce, resortowe dzieci, pachołków Moskwy, KODerastów, potomków SBeków. A sami są jak ten bogaty życiem wnętrza, roznegliżowany miłośnik młodzieży z wypisanym na czole Prawo i Sprawiedliwość. Ale nie tykaj, bo się jeszcze coś wyda.
Dodane przez T.kapelusz, w dniu 19.04.2020 r., godz. 15.16
Kali Echlej nie pajacuj.
Do Kali seledynowego
Dodane przez W.....r, w dniu 19.04.2020 r., godz. 16.15
Pewna jednostka chorobowa,objawia sie tym,ze zawsze podejrzewamy kogos o cos,a to,ze cos ukrywa,a to ze chce nam zrobic krzywde. Szczerze mówiąc,nie ma na to lekarstwa. Jedynie co,to współczuć i zyczyc dobrego zdrowia. Pogodnej,miłej niedzieli no i odpoczynku.
Dodane przez wyszkowiak, w dniu 19.04.2020 r., godz. 18.07
Komunia we wrześniu, znakomicie. Rozkręci biznesy w Wyszkowie.
Dodane przez MK, w dniu 19.04.2020 r., godz. 21.44
PiS po raz pierwszy zrobił sobie kampanię polityczną olbrzymim kosztem społecznym, mówiąc wprost zastraszył, upokorzył i wziął pod but całe społeczeństwo. Najgorszym skutkiem tej działalności jest niemal całkowite rozbicie więzi rodzinnych i społecznych. Mało tego, ta kampania nadal trwa i zwiększa tempo, im bliżej do wyborów, tym większa skala paranoi i budowanie histerii, bo to wszystko razem przynosi polityczny zysk. Zewnętrznym atrybutem szczucia Polaków jest kaganiec zakładany na twarz, stanowiący większe zagrożenie dla zdrowia i rzeczywistej pandemii niż cokolwiek innego. Dla przypomnienia nawet skorumpowane WHO nie zaleca maseczek zdrowym ludziom, wręcz odradza. Za Odrą Niemcy nie wprowadziły nakazu, tylko zalecenie i nie ma żadnych kar, czy innego polowania na ludzi ze strony służb i innych ludzi. U nas obowiązuje wschodnioazjatycki reżim trzymania narodu za mordę, podczas gdy politycy władzy ostentacyjnie pokazują, gdzie mają własne obostrzenia i korzystają z furtek prawnych, jakie sami sobie pootwierali.
Dodane przez MK, w dniu 19.04.2020 r., godz. 21.54
Na żadne wybory nie idę, to jest mój osobisty protest wobec tego, co się dzieje. Wysyłam jasny sygnał gdzie jest granica poparcia dla działań PiS, której nigdy nie przekroczę. Uprawianie polityki kosztem gnojenia Polaków i odbierania im dorobku życia, to jedna z tych granic. Do czasu wynalezienia szczepionki na chorobę władzy, która ogarnęła PiS na żadne wybory nie pójdę, nie będę narażać swojego życia, takiego jakie było i jakiego nie oddam, bo nic innego nie mam.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 19.04.2020 r., godz. 23.44
Ja również na wybory w maju się nie wybieram, kartę do głosowania ostentacyjnie i publicznie spalę. Wybranego w taki sposób Du...ę odsuniemy od władzy gdy tylko będzie sposobność, czyli nie będzie już zagrożenia ze strony wirusa. Może za parę miesięcy, może za rok lub dwa. On był, jest i będzie nadal nikim.
Dodane przez Anonim, w dniu 20.04.2020 r., godz. 01.39
Na żadne wybory nie idziesz? Akurat PiS owi to na rękę. Im więcej ich przeciwników nie pójdzie tym łatwiej będzie przepłynąć swego. I chulaj dusza, bata nie ma.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 20.04.2020 r., godz. 07.23
Spokojnie, jest jeszcze wolny i niezawisły Sąd Najwyższy
Choroba czyni coraz wieksze spustoszenie.
Dodane przez Ed., w dniu 20.04.2020 r., godz. 07.36
Panie Eychler obserwuję pana wypowiedzi i mam absolutną pewność, że prowadzi pan dyskusję sam z sobą. Raz jest pan anonimem raz kim innym, czasem sobą. Jest to objaw osiowy pewnej acz groźnej choroby osobowości. Objaw ów nazywa się rozdwojeniem jaźni. Przyjmuje pan za swoje inne osobowości i tak się pan zachowuje. Chwilowo wraca pan do swojej osobowości a później znów jest pan kim innym.
Dodane przez Anonim, w dniu 20.04.2020 r., godz. 09.27
PiS PO jedno zło
Dodane przez anonim, w dniu 20.04.2020 r., godz. 12.06
Do 30 kwietnia trwa kadencja prezes SN. Jeśli nie wybiorą do tej pory 5 kandydatów na nowego prezesa, Prezydent ustali prezesa pełniącego obowiązki, który dokona dalszych procedur, zgodnie z konstytucją.
Dodane przez Anonim, w dniu 20.04.2020 r., godz. 18.56
PiS sprzedał Polskę żydom
Pracownicy Poczty muszą sami organizować sobie środki ochrony
Dodane przez Lewy do "Prawego", w dniu 20.04.2020 r., godz. 19.09
Szefowa Forum Związków Zawodowych, które reprezentuje m.in. związkowców z Poczty Polskiej, napisała apel do premiera ws. wyborów 10 maja. Dorota Gardias prosi o "zatrzymanie tej nienaoliwionej machiny" i rozmowy o możliwości przeprowadzenia wyborów za rok, a może nawet dopiero dwa lata. Jak podkreśla przewodnicząca FZZ, sytuacja pracowników Poczty Polskiej jest tragiczna, a wybory korespondencyjne w maju to "radykalnie zwiększają ryzyko wzrostu zakażeń i idących za nimi tragicznych konsekwencji".
PiS terroryzuje Pocztowców
Dodane przez Lewy do "Prawego", w dniu 20.04.2020 r., godz. 19.14
ok. 30 proc. z 26 tysięcy listonoszy w PP przebywa na zasiłkach chorobowych ### pracownicy Poczty Polskiej zdobywają środki ochrony indywidualnej na własną rękę ### pocztowcy do dziś nie otrzymali szczegółów organizacyjnych dotyczących ewentualnego przebiegu całego procesu wyborów ### do dnia dzisiejszego listonosze nie zostali poinformowani o szczegółowym trybie bezpiecznego zwrotu dokumentacji.
Dodane przez Lewy do "Prawego", w dniu 20.04.2020 r., godz. 19.18
W jaki sposób rząd zamierza zrealizować zasadę komisyjnego przekazania dokumentów wyborczych? Trudno jest nawet oszacować ilu potrzeba byłoby pracowników poczty w terenie, aby w sposób bezpieczny i efektywny zrealizować założenia przyświecające inicjatorom tego pomysłu. Dyskusja na ten temat utknęła w gąszczu spekulacji i niedomówień. Mowa jest o zbiorczych punktach umiejscowionych w poszczególnych powiatach. Takie rozwiązanie wydaje się być zwyczajną abstrakcją.
Dodane przez obserwator, w dniu 20.04.2020 r., godz. 22.30
W normalnym państwie to Kaczyński i Budka podpisaliby porozumienie o przeniesieniu wyborów prezydenckich na 2022 rok jak proponował Gowin i byłoby sensownie ale mamy totalną opozycję terroryzowaną przez kilku dziennikarzy i celebrytów i nie ma co liczyć na otrzeźwienie. Eychlery, Giertychy, Frasyniuki i inne zakapiorstwo rozwali naszą ojczyznę. "Naród wspaniały, tylko ludzie k..wy".
Dodane przez Anonim, w dniu 20.04.2020 r., godz. 22.45
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie Dodane przez Pytanie do komendanta wyszkowskiej Policj, w dniu 15.04.2020 r., godz. 10.37 Te historyjki o kraksach i wypadkach redakcjom dostarcza sama komenda jak napisane. Pytanie do komendanta Policji - dlaczego są one jednak traktowane wybiórczo? Pokazuje nam Pan np. przewrotkę skuterka, a poważnej i interesującej kraksy przed świętami na ul. Pułtuskiej już Pan komendant czytelnikom nie pokazał. Przy skrzyżowaniu Pułtuskiej z Wąską i 1 Maja przed świętami w biały dzień obywatel imigrant skasował kilka stojących za pasami wzdłuż ulicy samochodów. Czy ukrywanie tego faktu przez Pana komendanta ma związek z tym, że jednym z skasowanych aut to Jaguar pana "Abstynenta"? Szkody nie takie wielkie, ale odszkodowanie z PZU może być bardzo dobrym rozwiązaniem. Mówi się, że to celowa ustawka, czego nie wiem. Ale to, że Policja zatuszowała, pominęła taki fakt (skasowanych kilka samochodów w centrum miasta) gdzie właściwie informuje o każdej pierdole, jest mocno zastanawiający. Pytam Pana komendanta co jest grane, czy w korona kryzysie wyłudzenia ubezpieczeń będą przez Policję wyszkowską w taki sposób wspierane? Dziwnym trafem sprawa ważnej powiedzmy stłuczki zamieciona została pod dywan.
Dodane przez MK, w dniu 20.04.2020 r., godz. 23.04
Z czym za góra miesiąc będzie musiał zmierzyć się PiS? Przede wszystkim z gwałtownym odpływem elektoratu, na początek pozyskanego na „pandemii”. Politycy PiS zachłysnęli się słupkami sondażowymi i uwierzyli, że są genialnymi inżynierami społecznymi. Tymczasem to nie jest poparcie dla partii PIS, tylko strach przed „pandemią” i bonus dla władzy, która chroni i dzielnie walczy z zagrożeniem. Zniknie „pandemia”, to znikną słupki, stąd też te podświadome i świadome podkręcanie histerii. Na początku wydawało się paradoksem, że PiS jednocześnie przykręca ludziom śrubę i dąży do wyborów, teraz wszystko stało się jasne.
Dodane przez MK, w dniu 20.04.2020 r., godz. 23.09
Ostatnie wypowiedzi Szumowskiego o dwuletnim noszeniu masek w oczekiwaniu na szczepionkę, a także o szczycie zachorowań w czerwcu, tudzież powrocie „wirusa” na jesieni miały jedno na celu. Przekonać, że wybory korespondencyjne w maju są konieczne, ponieważ pierwszy możliwy termin dla wyborów tradycyjnych wypada za dwa lata. Wszystko jednak ma swój koniec wraz z interesem politycznym, pierwszy przekonał się o tym Szumowski do niedawna ulubiony minister TVN-u. Wystarczyło, że dał rekomendację dla wyborów korespondencyjnych i natychmiast poszła fala krytyki. Identycznie skończy rząd PiS i całe PiS, po wyborach. W tym samym dniu okaże się, że nakaz noszenia maseczek, zamknięte kina i tak dalej, to zamach na konstytucję.
Szumowski, jaki z niego katolik, kto za nim stoi?
Dodane przez W...r, w dniu 21.04.2020 r., godz. 00.18
Cały PiS to lewactwo, masoneria i pseudo katolicy, kościół katolicki im służy do swoich rozgrywek politycznych!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 21.04.2020 r., godz. 06.08
Przy takim bezrobociu, to chętnych na zlecenie nie zabraknie. Robicie widły z igły.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 21.04.2020 r., godz. 08.41
W normalnym państwie takie kreatury jak Kaczyński, Piotrowicz czy Pawłowiczowa nie miałyby szans na dojście do władzy. W Polsce powtarza się scenariusz niemiecki z lat 30-tych, myślę, że jesteśmy gdzieś na przełomie lat 38/39.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 21.04.2020 r., godz. 10.24
Duda zorganizował konferencję wyborczą jakby nigdy nic, po prawicy Szydło, po lewicy też ktoś ichniego pokroju - spojrzałam, posłuchałam i zobaczyłam sępa oraz hieny: wolnego, jeszcze nie wszyscy w tym kraju idą na żer!
Dodane przez anonim, w dniu 21.04.2020 r., godz. 10.40
W PRL, które tak chwali opozycja, to w normalnym czasie, takie osoby jak ME, KODerzy i inne cieniasy dostaliby kilka razy pałą i wylądowaliby na dołku. W okresie demokracji Jarek bawi się z nimi jak kotek z myszką, a u nich płacz i zgrzytanie. ME, wiesz jak to się skończy.
Dodane przez anonim, w dniu 21.04.2020 r., godz. 12.47
Andrzej Duda rządzi. STOP. Mi to odpowiada. STOP. Wszystko jest w porządku i biegnie normalnie pomimo strasznej pandemii, która niszczy cały świat. STOP. Ole są jak pudełko czekoladek. STOP
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 21.04.2020 r., godz. 15.54
Pierwsza komuna przełożona, teraz mamy drugą komunę
Dodane przez Leonidas, w dniu 21.04.2020 r., godz. 21.36
Marek Eychler naczelny dyżurny ,,SOKU z K....A''.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl