Menu górne

Dziś jest 08 sierpnia 2022 r., imieniny Cypriana, Emiliana500 przyłbic dla szpitala

(Zam: 10.04.2020 r., godz. 13.46)

Wadim Plast w trudnych czasach, pomimo wielu własnych problemów, postanowił pomóc polskiej służbie zdrowia. Firma produkuje i bezpłatnie przekazuje przyłbice ochronne. 500 z nich trafi do wyszkowskiego szpitala - placówka 10 kwietnia otrzymała pierwszą partię.Wadim Plast to firma z branży tworzyw sztucznych, która zajmuje się m.in. produkcją form wtryskowych czy też gotowych elementów z tworzyw. W obecnej, niełatwej dla wszystkich sytuacji, spółka postanowiła wesprzeć tych, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej – pracowników ochrony zdrowia codziennie ryzykujących swoje zdrowie i życie w walce z koronawirusem. Dlatego firma zdecydowała się rozpocząć produkcję elementów do przyłbic ochronnych. Obecnie wydajność osiągnęła ponad 10 000 elementów do przyłbic wyprodukowanych na dzień.
- Ostatni tydzień był jednym z najbardziej intensywnych tygodni w historii firmy Wadim Plast. W poniedziałek zarząd naszej firmy podjął decyzję, że rozpoczniemy na szeroką skalę produkcję elementów do przyłbic ochronnych dla personelu medycznego. Było to wielkie wyzwanie dla naszego zespołu, gdyż w normalnych warunkach wykonanie formy wtryskowej zajmuje kilkanaście tygodni. Nasz zespół zaprojektował i wykonał dwie formy w trzy dni! – mówi Paweł Jurkowski, prezes Zarządu Wadim Plast sp. z o.o. – Wiem, że nasz wysiłek jest nieporównywalnie mały w stosunku do pracy, którą na co dzień wykonują pracownicy ochrony zdrowia, ale w obecnej sytuacji postanowiliśmy, że nie będziemy biernie czekać i zrobimy to, na czym się znamy najlepiej – wyprodukujemy tak dużo detali do przyłbic, ile tylko możemy
Do tej chwili firma podarowała łącznie 30 tys. kompletów elementów do przyłbic.
Szpital w Wyszkowie otrzyma 500 sztuk, pierwsza partia 375 przyłbic została przekazana.
Org.

Komentarze

ola
Dodane przez Anonim, w dniu 11.04.2020 r., godz. 09.13
akcja godna najwyższego szacunku i uznania

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl