Kuszmider najlepszy w Nieporęcie

(Zam: 10.03.2020 r., godz. 15.11)

Kolarze Cateny Wyszków zaprezentowali wysoką formę podczas II etapu Zimowego Lotto Poland Bike Marathonu, który odbył się w niedzielę 1 marca w Nieporęcie. Kamil Kuszmider wygrał wyścig na dystansie Max, a Catena zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Na dystansie Max (35 km) wystartowało sześciu zawodników Cateny. Najlepszy z wyszkowskich cyklistów, Kamil Kuszmider, wygrał klasyfikację generalną po samotnej ucieczce. Tuż za podium uplasował się Adrian Kuczyński (2. w kategorii M3), szósty był Łukasz Góralewski (4. w kategorii M3), a ósmy Paweł Trzciński (najlepszy w kategorii M4). 23. miejsce w klasyfikacji generalnej wywalczył Wojciech Góralewski (10. w kategorii M4), a 63. lokatę Damian Wasiak (24. w kategorii M3).
Na dystansie Mini (18 km) wystartowało trzech reprezentantów Cateny. Najlepszy z nich, Adam Wojtkowski, zajął 7. miejsce w klasyfikacji generalnej (2. w kategorii M3). Łukasz Mróz był 13. w generalce (3. w kategorii M2), a Paweł Abramczyk 29. (10. w kategorii M4).
W klasyfikacji drużynowej Catena wywalczyła pierwsze miejsce, wyprzedzając na podium Retro Stork Team i KAMYK Radzymin MTB Team. Gratulujemy! Finał Zimowego Poland Bike Marathonu w niedzielę 15 marca w Kobyłce.