Dziś jest 16 kwietnia 2024 r., imieniny Erwina, Julii

Czterech kolarzy Cateny ścigało się w Markach

(Zam: 11.02.2020 r., godz. 09.15)

W niedzielę 2 lutego w Markach odbył się pierwszy etap Zimowego Poland Bike Marathonu 2020. W wyścigu uczestniczyło czterech kolarzy Cateny Wyszków.

• (fot. PBM)
Wszyscy wyszkowianie ścigali się na dystansie Mini (19 km). Najlepszy wynik osiągnął Adam Wojtkowski, który zajął 7. miejsce w klasyfikacji generalnej oraz stanął na najniższym stopniu podium w swojej kategorii wiekowej (M3). Łukasz Mróz uplasował się na 16. miejscu w OPEN oraz świetnej, drugiej pozycji w kategorii M2. Paweł Abramczyk zajął 22. miejsce w OPEN (9. w kategorii M4), a Marek Stempień 23. lokatę w OPEN (10. w kategorii M4). Wyszkowskim cyklistom gratulujemy udanego startu. Kolejny etap zimowego ścigania w niedzielę 1 marca w Nieporęcie.