Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenyAntoni Podgórski z szansami na grę w NFL

(Zam: 23.12.2019 r., godz. 12.39)

Antoni Podgórski, były zawodnik Rhinos Wyszków, ma ogromną szansę na dostanie się do amerykańskiej ligi futbolu NFL! Wyszkowianin znalazł się w dziewiątce zawodników z całego świata, którzy zaprezentują się przed skautami w USA.

Antoni Podgórski występował w Rhinos Wyszków w latach 2015-2017, a obecnie reprezentuje barwy stołecznego zespołu Warsaw Mets. Skrzydłowy rodem z Wyszkowa znalazł się wśród dziewięciu najlepszych zawodników z całego świata, którzy dostali się do finałowego etapu programu The International Player Pathway. Inicjatywa ta umożliwia utalentowanym zawodnikom spoza USA dostanie się do ligi NFL. Obok Antoniego szansę zaprezentowania się przed skautami najsilniejszej ligi świata dostali: Isaac Alarcon (Meksyk), Otavio Amorim (Brazylia), David Bada (Niemcy), Leo Krafft (Norwegia), Boqiao Li (Chiny), Chris Mulumba (Finlandia), Bernhard Seikovits (Austria) oraz Sandro Platzgummer (Austria).
Tym samym wyszkowianin ma realną szansę na sięgnięcie futbolowego szczytu. O jego angażu lub jego braku w którymś z zespołów z USA zadecydują testy w Stanach Zjednoczonych. Podgórski w styczniu wylatuje za ocean, gdzie przez trzy miesiące będzie przygotowywał się w IMG Academy, a następnie powalczy o profesjonalny kontrakt w NFL. Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl