Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 15 kwietnia 2024 r., imieniny Anastazji, OlimpiiAntoni Podgórski z szansami na grę w NFL

(Zam: 23.12.2019 r., godz. 12.39)

Antoni Podgórski, były zawodnik Rhinos Wyszków, ma ogromną szansę na dostanie się do amerykańskiej ligi futbolu NFL! Wyszkowianin znalazł się w dziewiątce zawodników z całego świata, którzy zaprezentują się przed skautami w USA.

Antoni Podgórski występował w Rhinos Wyszków w latach 2015-2017, a obecnie reprezentuje barwy stołecznego zespołu Warsaw Mets. Skrzydłowy rodem z Wyszkowa znalazł się wśród dziewięciu najlepszych zawodników z całego świata, którzy dostali się do finałowego etapu programu The International Player Pathway. Inicjatywa ta umożliwia utalentowanym zawodnikom spoza USA dostanie się do ligi NFL. Obok Antoniego szansę zaprezentowania się przed skautami najsilniejszej ligi świata dostali: Isaac Alarcon (Meksyk), Otavio Amorim (Brazylia), David Bada (Niemcy), Leo Krafft (Norwegia), Boqiao Li (Chiny), Chris Mulumba (Finlandia), Bernhard Seikovits (Austria) oraz Sandro Platzgummer (Austria).
Tym samym wyszkowianin ma realną szansę na sięgnięcie futbolowego szczytu. O jego angażu lub jego braku w którymś z zespołów z USA zadecydują testy w Stanach Zjednoczonych. Podgórski w styczniu wylatuje za ocean, gdzie przez trzy miesiące będzie przygotowywał się w IMG Academy, a następnie powalczy o profesjonalny kontrakt w NFL. Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Turu

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta