Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 grudnia 2022 r., imieniny Krystyny, Sabiny



Pływacy UKS-u z sukcesami w Ciechanowie

(Zam: 17.12.2019 r., godz. 13.45)

W sobotę 7 grudnia w Ciechanowie odbyło się pływackie Grand Prix z okazji XXI-lecia miejscowego klubu MPKS Orka. Wzięli w nich udział pływacy z UKS-u Polonez Wyszków, którzy wywalczyli łącznie prawie 40 medali!



  • fot. UKS Polonez
W zawodach wystartowało aż 331 pływaków z 33 klubów. Poniżej prezentujemy wyniki wyszkowskich zawodników i zawodniczek, którzy zdołali wywalczyć miejsca w pierwszej piątce poszczególnych wyścigów.
50 metrów stylem dowolnym kobiet:
13 lat:
I miejsce - Natalia Skoczeń
14 lat i starsi:
II miejsce - Wiktora Gierek
III miejsce - Aleksandra Kwiatkowska
50 metrów stylem dowolnym mężczyzn:
10 lat:
I miejsce - Bartosz Borek
11 lat:
I miejsce - Fabian Dyga
50 metrów stylem klasycznym kobiet:
9 lat:
IV miejsce - Roksana Flis
14 lat i starsi:
II miejsce - Wiktoria Gierek
50 metrów stylem klasycznym mężczyzn:
10 lat:
I miejsce - Bartosz Borek
III miejsce - Leon Gajewski
12 lat:
IV miejsce - Jakub Morka
14 lat i starsi:
I miejsce - Michał Kasjaniuk
50 metrów stylem grzbietowym kobiet:
10 lat:
V miejsce - Julia Jesionkowska
11 lat:
III miejsce - Amelia Kolańczyk
13 lat:
I miejsce - Natalia Skoczeń
V miejsce - Natalia Rojek
14 lat i starsi:
II miejsce - Aleksandra Kwiatkowska
50 metrów mężczyzn stylem grzbietowym:
10 lat:
IV miejsce - Leon Gajewski
11 lat:
II miejsce - Fabian Dyga
14 lat i starsi:
II miejsce - Dominik Szymański
III miejsce - Michał Kasjaniuk
50 metrów stylem motylkowym kobiet:
11 lat:
IV miejsce - Aliona Misevich
13 lat:
III miejsce - Oliwia Ostaszewska
50 metrów stylem motylkowym mężczyzn:
10 lat:
I miejsce - Bartosz Borek
12 lat:
IV miejsce - Maciej Augustynik
14 lat i starsi:
IV miejsce - Wiktor Wasilewski
V miejsce - Michał Kasjaniuk
100 metrów stylem dowolnym kobiet:
11 lat:
IV miejsce - Aliona Misevich
13 lat:
I miejsce - Natalia Skoczeń
14 lat i starsi:
I miejsce - Wiktoria Gierek
II miejsce - Aleksandra Kwiatkowska
100 metrów stylem dowolnym mężczyzn:
10 lat:
II miejsce - Bartosz Borek
III miejsce - Hubert Sobczak
V miejsce - Marcin Archacki
11 lat:
III miejsce - Fabian Dyga
IV miejsce - Szymon Apelski
V miejsce - Jan Łezka
14 lat i starsi:
III miejsce - Wiktor Wasilewski
IV miejsce - Dominik Szymański
100 metrów stylem klasycznym kobiet:
10 lat:
V miejsce - Julia Księżak
100 metrów stylem klasycznym mężczyzn:
10 lat:
II miejsce - Leon Gajewski
14 lat i starsi:
I miejsce - Michał Kasjaniuk
100 metrów stylem grzbietowym kobiet:
9 lat i młodsi:
IV miejsce - Nela Kaczmarska
V miejsce - Roksana Flis
10 lat:
I miejsce - Julia Księżak
11 lat:
III miejsce - Aliona Misevich
IV miejsce - Amelia Kolańczyk
13 lat:
I miejsce - Natalia Skoczeń
II miejsce - Alicja Jagiełło
III miejsce - Natalia Rojek
V miejsce - Oliwia Ostaszewska
100 metrów stylem grzbietowym mężczyzn:
11 lat:
I miejsce - Fabian Dyga
III miejsce - Franciszek Sadowski
14 lat i starsi:
II miejsce - Dominik Szymański
100 metrów stylem motylkowym kobiet:
14 lat i starsi:
I miejsce - Wiktoria Gierek
100 metrów stylem zmiennym mężczyzn:
11 lat:
IV miejsce - Przemysław Rećko
14 lat i starsi:
II miejsce - Wiktor Wasilewski
III miejsce - Michał Kasjaniuk.
Gratulujemy udanych występów!
Turu
Zawodnicy i trenerzy dziękują Gminie Wyszków za wsparcie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl