Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 31 października 2020 r., imieniny Augusta, Saturnina

Wisła wysoko pokonana

(Zam: 19.11.2019 r., godz. 09.19)

Bug Wyszków nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem Wisły Jabłonna w spotkaniu 14. kolejki rozgrywek ligi okręgowej. Podopieczni trenera Mielczarczyka wygrali spotkanie 7:2 i utrzymali pozycję lidera tabeli.

Mecz pierwszej z ostatnią drużyną w tabeli rozgrywek odbyło się w sobotę 9 listopada na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Praktycznie od pierwszej minuty spotkania na boisku rysowała się wyraźna przewaga gospodarzy. Rywale przez pierwsze pół godziny gry wyprowadzili co prawda kilka kontr, te jednak zostały zneutralizowane przez wyszkowską defensywę. Po stronie Bugu strzelanie rozpoczął Mateusz Maciak, który otworzył wynik spotkania strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Potem na listę strzelców wpisał się Łukasz Kowalczyk, który trafił do siatki gości po ładnej akcji całej drużyny. Na 3:0 podwyższył Łukasz Kamiński, ustalając tym samym wynik meczu w pierwszej połowie. Bramek mogło być już wtedy zdecydowanie więcej, swoich szans nie wykorzystali Kowalczyk, Kamiński i Damętko, kilkoma ładnymi rajdami prawą stroną boiska popisał się Piotr Połodziuk, który również nieskutecznie uderzał na bramkę gości.
Taki obraz gry pogłębił się w drugiej odsłonie. Całkowicie załamani rywale cofnęli się do bardzo głębokiej defensywy, a Bug nacierał. Mimo że brakowało skuteczności, to i tak wyszkowianie zdobyli cztery bramki. Trafienia dołożyli Kamiński, Damętko, Połodziuk i Przemek Wojtkowski, który pojawił się na boisku po przerwie. Prowadzący 7:0 gospodarze nie popisali się w końcówce spotkania, pozwalając rywalom na zdobycie dwóch trafień.
Bug Wyszków – Wisła Jabłonna 7:2 (3:0)
Bug: N. Laskowski – D. Penkul, R. Nogaj, M. Maciak, K. Maciak – Ł. Damętko, Ł. Łada, P. Polowczyk, P. Połodziuk – Ł. Kowalczyk, Ł. Kamiński.
W drugiej połowie na boisku pojawili się również: P. Wojtkowski, K. Borowski, J. Sejbuk, A. Nikodemski, K. Rosa, J. Kopiejewski.
Starcie z Wisłą Jabłonna było dobrym pożegnaniem wyszkowian ze swoim stadionem w tej rundzie. Ostatni mecz jesieni odbędzie się natomiast w przyszłą niedzielę (17 listopada). Tego dnia Bug zmierzy się na wyjeździe z Legionovią II Legionowo.
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w 14. kolejce:
Agape Białołęka – Marcovia Marki 0:1
Olimpia Warszawa – Escola Varsovia 2:4
Wisła Dziecinów – Dąb Wieliszew 2:6
Polonia II Warszawa – Mazur II Karczew 2:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Serock 4:3
Victoria II Sulejówek – Mazur Radzymin 5:2
Wicher Kobyłka – Legionovia II Legionowo 5:3
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl