Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 września 2021 r., imieniny Franciszka, Justyny

Zarzuty za narkotyki

(Zam: 29.10.2019 r., godz. 12.41)

Policjanci zatrzymali pięć osób podejrzewanych o posiadanie lub handel narkotykami. Najpierw do policyjnej celi trafiło trzech mężczyzn, których w Woli Mystkowskiej zatrzymali policjanci z posterunku w Somiance.

Funkcjonariusze patrolując teren zwrócili uwagę na samochód stojący w pobliżu lasu i mężczyzn nerwowo reagujących na widok radiowozu. Podczas kontroli osób i pojazdu policjanci znaleźli kilka torebek z amfetaminą. Dwóch z zatrzymanych mężczyzn w wieku 20 i 26 lat usłyszało zarzut posiadania środków odurzających, zaś 28-letni mieszkaniec gminy Somianka usłyszał zarzut handlu narkotykami.
W weekend zarzut posiadania narkotyków usłyszał także 29-letni mieszkaniec Wyszkowa, zatrzymany w piątek w nocy przy ul. 3 Maja. Podczas kontroli policjanci znaleźli przy nim marihuanę.
Taki sam zarzut dostał 29-letni mieszkaniec gminy Zabrodzie. W piątek w trakcie przeszukania, w jego mieszkaniu policjanci z posterunku w Zabrodziu znaleźli amfetaminę.
Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi do 3 lat więzienia, za handel narkotykami sprawcy grozi do 10 lat więzienia.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl