Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny

Camper drugi w Ursus Cup

(Zam: 24.09.2019 r., godz. 10.45)

W ubiegły weekend drużyna seniorów Campera Wyszków wzięła udział w towarzyskim turnieju siatkarskim Ursus Cup. W starciu z drugo- i trzecioligowymi drużynami wyszkowianie wywalczyli drugie miejsce.

Rywalami podopiecznych trenera Gerymskiego byli siatkarze Iskry Warszawa (III liga), Bestiosu Białystok (II liga) oraz Wichru Kobyłka (III liga). Turniej miał charakter rywalizacji play-off. Po losowaniu Camper trafił w półfinale na ekipę z Białegostoku. Wyszkowianie stoczyli z wyżej notowanymi przeciwnikami bardzo wyrównaną walkę. Po dwóch przegranych setach wyszkowianie wygrali trzecią partię. W czwartej byli bliscy doprowadzenia do tie breaka, jednak ostatecznie ulegli rywalom w walce na przewagi i przegrali cały mecz 1:3.
Po tym spotkaniu ekipa z Białegostoku wycofała się z rozgrywek. W rezultacie Camper uzyskał awans do finału, w którym zmierzył się z drużyną gospodarzy. Iskra Warszawa tego dnia również okazała się za silna dla wyszkowian, wygrywając 3:1.
W czasie całego turnieju trener Gerymski rotował składem i pozwalał na grę właściwie wszystkim dostępnym siatkarzom. Pierwszym oficjalnym spotkaniem wyszkowskiej ekipy w tym sezonie będzie mecz Pucharu Polski z Konspolem Słupca, który planowany jest na 2 października w Wyszkowie.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl