Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny

W Rząśniku królowało disco polo

(Zam: 28.08.2019 r., godz. 12.12)

Sezon letnich imprez plenerowych w pełni – jedną z nich, która odbyła się w miniony weekend, było Wesołe Lato z Disco Polo 2019.Imprezę kolejny rok z rzędu organizuje gmina Rząśnik. Na targowicy w niedzielę 4 sierpnia zebrali się fani muzyki tanecznej, która zapewniła dobrą zabawę do późnego wieczora. Pogoda sprzyjała frekwencji – do Rząśnika przyjechali nie tylko mieszkańcy gminy.
Impreza rozpoczęła się o godz. 17.00 od programu dla dzieci i dorosłych – gry, zabawy, konkursy pozwoliły rodzinnie spędzić czas. Festynowi towarzyszyło wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne i handlowe.
W ramach Wesołego Lata zagrała grupa EratoX. Jak piszą o sobie w mediach społecznościowych: „grupę Muzyczną EratoX tworzą młodzi, zdolni, pełni zapału ludzie. Założycielem grupy jest Przemysław Budka. Grupa EratoX pracuje właśnie nad własnym repertuarem. Zwycięzcy 3 edycji Disco Star zrobią wszystko, by zawojować polską sceną Disco, Dance! W skład zespołu wchodzą Przemek, Patryk, Marcin i Maciek. Najpopularniejsze utwory to: Bo tylko ty, Będę czekał na Ciebie, Przeznaczenie, Anka Barmanka, Dziewczyna ze zdjęcia i inne”.
Okazji do wspólnego śpiewania nie przegapili też fani formacji Gesek, której pomysłodawcą, liderem i autorem piosenek jest Łukasz Gesek (występował m.in. w „Bitwie na głosy”, „Must be the music”, „Disco star”). Wylansowali takie przeboje jak „Na koncercie w dyskotece”, „Nago, nago…”, „Daj mi swoje usta”. Dziewczyna w bikini”. Teledyski formacja liczy w milionach wyświetleń.
Od dekady na discopolowej scenie jest zespół Soleo pochodzący z Sochaczewa – kolejny z występujących w Rząśniku. To również uczestnicy programu „Disco star”. „Muzyka wprowadza nas w inny, lepszy świat” – to ich dewiza, dlatego podczas niedzielnego koncertu nie szczędzili sił, by dać słuchaczom dobrą rozrywkę.
Miły Pan to pseudonim kolejnego z wykonawców, Piotra Kołaczyńskiego, także uczestnika „Disco star”. Teledyski do utworów „Królowa” czy „Małolatki” biją rekordy popularności (osiągnęły dziesiątki milionów wyświetleń). Czy zasłużenie? – fani disco polo nie mają wątpliwości. A kalendarz koncertowy Miłego Pana jest wypełniony po brzegi.
Przed nami dożynki w poszczególnych gminach i kolejna okazja do uczestnictwa w discopolowych koncertach. W Długosiodle 18 sierpnia wystąpi Power Boy, 25 sierpnia w Brańszczyku – Playboys.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl