Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaRemis w drugim sparingu

(Zam: 28.08.2019 r., godz. 11.47)

W sobotę 27 lipca wyszkowski Bug rozegrał drugi tego lata mecz sparingowy. Rywalami zespołu trenera Mielczarczyka byli gracze drużyny rezerw Ursusa Warszawa. Spotkanie zakończyło się 1:1.

Starcie z występującym na poziomie ligi okręgowej zespołem zostało rozegrane na terenie rywali. Wyszkowianie wyszli w tym meczu na prowadzenie po ładnej bramce Łukasza Damętki. Rywale wyrównali po trafieniu z rzutu wolnego. W kolejnym meczu kontrolnym Bug zmierzy się z Czarnymi Węgrów. Spotkanie zostanie rozegrane w środę 31 lipca na stadionie w Wyszkowie. Trzy dni później wyszkowska ekipa będzie podejmowana w Ostrołęce przez IV ligową Koronę.
Wyszkowski zespół przeprowadza pierwsze ruchy transferowe. Drużynę, jak dotychczas, opuściło dwóch graczy. Marcin Stańczyk przeszedł do Huraganu Wołomin (IV liga). Brak jednego z najlepszych strzelców oraz świetnie rozgrywającego piłkę Marcina będzie z pewnością dużym problemem dla trenera Mielczarczyka. Tym bardziej, że na skrzydle zabraknie również szybkiego i niezwykle walecznego Macieja Bali. Młody zawodnik postanowił poświęcić się w najbliższym czasie pracy zawodowej. Bug dotąd wzmocnił swoje szeregi trzema zawodnikami. Z półrocznego wypożyczenia do WKS-u Rząśnik wrócili Adrian Nikodemski i Marcin Rosiński. Obaj mają za sobą udaną rundę w A-klasie. Najbardziej cieszy jednak powrót do Bugu Łukasza Kowalczyka. Snajper w ostatnim sezonie bronił barw Nadnarwianki Pułtusk, walnie przyczyniając się do jej awansu na czwartoligowy front.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl