Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaDyrektorzy przechodzą na emeryturę

(Zam: 27.08.2019 r., godz. 15.36)

Umowa o pracę Cecylii Domżały wygaśnie pod koniec września. W lipcu zaś pracę kończy dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Brańszczyku Danuta Ziomek.

Zarząd Powiatu Wyszkowskiego podjął uchwałę o rozwiązaniu umowy o pracę (zawartej na czas nieokreślony) na mocy porozumienia stron. Wygaśnie ona 26 września. Powodem jest decyzja Cecylii Domżały o przejściu na emeryturę.
Z pracą żegna się także, na mocy porozumienia stron, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Brańszczyku Danuta Ziomek, która również przechodzi na emeryturę. Będzie pracować do 26 lipca.
Starostwo ogłosiło już nabór na stanowisko dyrektora DPS w Brańszczyku. Potrzebna jest osoba z wykształceniem wyższym (preferowane z zakresu pomocy społecznej lub prawa, administracji), specjalizacją z zakresu organizacji pomocy społecznej, co najmniej pięcioletnim stażem pracy (w tym co najmniej trzy lata w pomocy społecznej). Wymagania dodatkowe obejmują m.in. znajomość regulacji prawnych związanych z pracą w DPS, co najmniej pięcioletni staż pracy na kierowniczym stanowisku, doświadczenie w pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Zainteresowani oferty mogą składać do 1 lipca w kancelarii Starostwa Powiatowego.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl