Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaDrukarze świętowali

(Zam: 27.08.2019 r., godz. 15.31)

Firma Quad Graphics zaprosiła swoich pracowników i ich rodziny na doroczny piknik – Dzień Drukarza. Impreza odbyła się 15 czerwca na terenie zakładu w Wyszkowie.  • fot. Justyna Pochmara
Wśród atrakcji była muzyka na żywo, bufet, ogródki piwne, strefa rekreacyjna – zjeżdżalnie, tory przeszkód, basen z kulami, euro bungy, megapiłkarzyki, wieża do skoków i in. Najmłodsi także mieli swój kącik, gdzie były gry, zabawy integracyjne, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych.
Po raz pierwszy na scenie wystąpił firmowy zespół Quad Band.
Dzieci pracowników wzięły udział w spotkaniu Uniwersytetu Dziecięcego Quad. Zajęcia (w dwóch godzinnych turach) były utrzymane w konwencji przystępnego wykładu połączonego z warsztatami edukacyjnymi. Spotkanie zakończyło się krótką wycieczką na produkcję – dzieci zobaczyły maszyny drukujące i introligatorskie, a także magazyn papieru rolowego.
Podczas pikniku miał również miejsce finał akcji zorganizowanej przez Wolontariat Quad – „Wesprzyj psiaka lub kociaka”. Wolontariusze przeprowadzili loterię z nagrodami. Do wygrania były m.in. elektryczna deskorolka, słuchawki bezprzewodowe JBL, smartband. Akcja „Wesprzyj psiaka lub kosiaka” dotyczyła Schroniska Bąkówka w Ostrowi Mazowieckiej oraz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie. Polegała na zbiórce karmy, preparatów na pchły i kleszcze, obroży, smyczy, koców, ręczników, zabawek, a także pieniędzy.
J.P.

  • fot. Justyna Pochmara

  • fot. Justyna Pochmara

  • fot. Justyna Pochmara

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl