Menu górne

Dziś jest 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, MagdalenyNajlepiej razem

(Zam: 27.08.2019 r., godz. 15.19)

W Szkole Podstawowej im ks. Jana Trzaskomy w Porządziu odbył się piknik z okazji Dnia Rodziny. W części wstępnej odbył się Pokaz Dziecięcych Talentów pod kierunkiem M. Zwolińskiej, w którym uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności.Po występie przyszedł czas na wspólną zabawę. Dla dzieci i gości zaplanowano mnóstwo atrakcji. Dzieci i rodzice mieli możliwość wzięcia udziału zawodach sportowych, tj. przeciąganiu liny, wyścigach w workach, biegu z jajkiem na łyżce, przelewaniu wody do butelki, wyścigach na piłkach i wielu innych.
Podczas pikniku odbył się również konkurs wiedzy „Ekspert wiedzy ogólnej” przygotowany przez B. Włodarczyk oraz Samorząd Szkolny. Konkurs poprowadzili uczniowie K. Piątek i K. Karłowicz. Uczniowie odpowiadali w trzech kategoriach wiekowych. Spośród uczestników wylosowano zwycięzców. Ekspertami wiedzy zostali: w kat. kl. 1-3 – Gabriela Gładkowska, Oskar Szydlik i Zofia Krauze, w kat. kl. 4-6 – Gabriela Kowalska, Julia Kulesza i Kacper Pietrzak, w kat. kl. 7-8 – Wiktoria Deptuła, Maria Łada i Julia Przychodzka.
Skutecznie umilali dzieciom czas rodzice oraz uczennice kl. VII – W. Szerewicz, K. Kulesza i VIII – Izabela Szymańska, Gabriela Makarewicz i Edyta Wróbel, poprzez malowanie buziek i zaplatanie warkoczyków. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, do wyboru były także dmuchane zamki, malowanie kredą na kostce, zabawy ze skakankami.
Niemałą atrakcją był także mecz piłki nożnej uczniowie – rodzice, który sędziował nauczyciel w-f D. Wróbel. Mecz zakończył się 4:3 dla uczniów.
Wiele radości dostarczyła rodzicom wystawa prac plastycznych „Moja mama, mój tata” wykonanych przez uczniów kl. 0-3.
Zgodnie z powszechną zasadą „Przez żołądek do serca” pamiętano o odpowiednim poczęstunku. Była pizza, słodycze, lody oraz mnóstwo pysznych domowych wypieków.
Organizacją i przebiegiem konkursu zajęły się: E. Jechna, M. Zwolińska,
D. Jagielska pod kierunkiem dyrektor Grażyny Prus.
org.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl