Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 października 2020 r., imieniny Dionizego, Teofila

Adam Mróz na senatora

Ikona
(Zam: 24.05.2011 r., godz. 11.58)

Przewodniczący wyszkowskiej Platformy Obywatelskiej Adam Mróz jest kandydatem partii na senatora w najbliższych wyborach parlamentarnych.

Adam Mróz będzie się ubiegał o mandat w Senacie na podstawie jednogłośnej uchwały rady regionu mazowieckiego, zaakceptującej jego kandydaturę. Będzie reprezentował powiat wyszkowski, ostrołęcki, ostrowski, makowski, pułtuski. Informację tę liderzy wyszkowskiej PO ogłosili 17 maja podczas konferencji prasowej w restauracji „Wyszkowianka”.
- Postaram się tej szansy nie zmarnować i skutecznie powalczyć o mandat senatora – deklarował Adam Mróz.
- W okręgu jednomandatowym nasz kandydat musi zdobyć największą liczbę głosów, by zostać senatorem. Jestem przekonany, że jest to możliwe – mówił Marek Siekierski. – To będzie trudny czas, bo trzeba będzie maksymalnej mobilizacji, by myśleć o sukcesie. Przyjmiemy z pokorą każdy wynik, ale satysfakcjonuje nas tylko mandat.
Głos zabrał także goszczący na konferencji przewodniczący PO w Ostrołęce, członek zarządu regionu mazowieckiego partii, kandydujący do Sejmu Mariusz Popielarz.
- Adam potrafi łączyć i budować, co niejednokrotnie pokazał, jest sprawnym samorządowcem, kolejną kadencję wiceburmistrzem – rekomendował swojego partyjnego kolegę. – Mamy dobrego, skutecznego kandydata do Senatu.
Liderzy Platformy zwrócili uwagę na swoją aktywność od ostatnich wyborów samorządowych.
- Powiększamy szeregi naszej organizacji – poinformował Adam Mróz.
Efektem jest założenie koła PO w Kamieńczyku. Członkowie Platformy zamierzają w najbliższym czasie zainaugurować jego działalność.
J.P.

Komentarze

dylemat
Dodane przez caulator, w dniu 24.05.2011 r., godz. 11.42
Będę miał duży dylemat. Czy lepszy nieudolny wiceburmistrz, który działa tylko na szkodę Wyszkowian, czy nieudolny senator działający na niekorzyść całego społeczeństwa.
masz rację caulator
Dodane przez mieszkaniec terenów NIE zalewowych, w dniu 24.05.2011 r., godz. 18.25
to są ludzie którzy myslą tylko o pieniądzach i władzy.dla takich społeczeństwo się nie liczy bo np za kasę mozna sprzedać i zatopić część Rybienka Leśnego a co z ludźmi?to nie ważne.ważne jest piąć się wyżej i mieć więcej dla siebie.
zabawne
Dodane przez kolega, w dniu 24.05.2011 r., godz. 22.12
:-)
lans
Dodane przez blumper, w dniu 25.05.2011 r., godz. 07.46
Jak by powiedział Pawlak (ten od Kargula), że na eksport to on się nie nadaje, Ale jak wygląda dobór kandydatów w całej Polsce , to współczujmy sobie.
Dodane przez wawa, w dniu 25.05.2011 r., godz. 19.25
Senator to mi się kojarzy ze statecznym panem w co najmniej średnim wieku z dużym doświadczeniem życiowym.Senat należy zlikwidować.Biednego Państwa z armią bezrobotnych nie stać na utrzymanie armii urzędasów.
PO to dziś obciach.
Dodane przez Arek, w dniu 26.05.2011 r., godz. 09.58
Nie spełnili żadnej obietnicy wyborczej. Wręcz przeciwnie: podwyższają podatki, zwiększają biurokrację, mnożą niepotrzebne przepisy, ograniczają prawa rodzicielskie, zamykają stadiony, nękają służbami specjalnymi internautów itd. itp. Zamiast dać ludziom więcej wolności to ją jeszcze bardziej ograniczyli. To nie jest partia konserwatywno-liberalna! Remedium na ich działania jest proste: KONGRES NOWEJ PRAWICY Janusza Korwin-Mikke. Oryginał konserwatywnego liberalizmu, nie podróbka.
Dodane przez Jaś, w dniu 28.05.2011 r., godz. 03.19
- ależ zgodny śpiew syreni - a raczej zawodzenie
3xTAK
Dodane przez galanonim, w dniu 28.05.2011 r., godz. 06.08
Mam nadzieję że pan Adam wkrótce zostanie senatorem a jak los da to i prezydentem wtedy pochyli czoło nad naszym miastem i uwagę zwróci a nam będzie się żyło dostatnie i miasto nasze najpiękniejszym w Rzeczpospolitej będzie.drogi bezdziurzne pobuduje,chodniki przysposobi a i lidlem nowym nas uszczęśliwi.pałac złoty w centrum powstanie a my przychodzić będziem i czołem bić a na kolana się rzucać i o zdrowie dla naszego prezydenta modlić się.amen

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl