Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 09 lipca 2020 r., imieniny Weroniki, Zenona

Laureatka konkursu kuratoryjnego

(Zam: 16.07.2019 r., godz. 19.10)

Uczennica III klasy gimnazjum Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach Marysia Winkler odebrała nagrodę w Galerii Porczyńskich w Warszawie. Zdobyła tytuł laureata kuratoryjnego konkursu o papieżu Polaku, zorganizowanego przez Centrum Myśli Jana Pawła II.Konkurs nosił tytuł „Jan Paweł II – Papież Wolności”. Wzięło w nim udział 1500 uczniów z województwa mazowieckiego. Temat nawiązywał do 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Do konkursu uczennicę przygotowała Celina Kulesza.
Zanim Marysia zdobyła zaszczytne miano laureata konkursu o zasięgu wojewódzkim musiała przeczytać całkiem pokaźny zbiór wskazanej przez organizatorów lektury i pokonać innych uczestników. Nie było to takie proste, bo w etapie wojewódzkim rywalizowało o zwycięstwo ponad 300 osób. Zanim dotarła do III etapu wygrała etap szkolny. Wzięło w nim udział 5 gimnazjalistów. Miał on formę pisemną. W etapie rejonowym (odbył się w Warszawie) test konkursowy składał się z dwóch części – 18 pytań zamkniętych i 3 otwartych. Marysia zdobyła w nim 90 % punktów i przeszła do etapu wojewódzkiego. Tu jej zadaniem było napisać opowiadanie lub rozprawkę związaną z tematem przewodnim „Ku źródłom wolności”. I udało się. Została laureatem i otrzymała dodatkowe punkty na świadectwie ukończenia gimnazjum.
T.P.

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 17.07.2019 r., godz. 14.33
Papież patron światowej pedofilii raczej. Mistrz zamiatania pod dywan i przenoszenia na inną parafię.
Dodane przez Angel, w dniu 23.07.2019 r., godz. 19.27
do anonima jeżeli wypowiadasz sie na temat Papieża to podpisz sie swoim Imieniem i Nazwiskiem aby wszyscy mogli wiedzieć jakim Ty jesteś człowiekiem i nie wypowiadaj sie o kims o kim nie masz zielonego pojecia
Dodane przez Anonim, w dniu 23.07.2019 r., godz. 21.47
To co napisałem to żadne odkrycie, ja dawno temu to wiedziałem, ale dopiero dziś powszechnie to wiadomo. Żaden z niego święty, przestępca prędzej.
Dodane przez Angel, w dniu 25.07.2019 r., godz. 16.25
Wiedziałeś ze co ze jesteś odkrywca to powinieneś zgłosić się do biura patentów. Nie wiem ile masz lat ale wydaje mi sie ze jeszcze malo znasz świat i mało przeżyłeś. Nie obrażaj człowieka jeśli ON nic Ci nie zrobił i nie miałeś z tym człowiekiem żadnej styczności. PS.Jesteś odkrywca ale w dalszym ciągu anonimowym ujawnij sie :)
Dodane przez Anonim, w dniu 25.07.2019 r., godz. 21.37
Żeby mi tacy jak ty " katolicy" samochód spalili? Albo mieszkanie. Już Białystok pokazał ostatnio kim są "polscy patrioci".
Dodane przez Angel, w dniu 26.07.2019 r., godz. 15.57
Il mezzo guscio rimane per il resto della tua vita
Do Angel
Dodane przez Josek, w dniu 27.07.2019 r., godz. 17.45
Prawdopodobnie jesteś od niedawna na forum Wyszkowiaka, ponieważ w innym wypadku od razu rozpoznałabyś anonimowego autora wyżej wymienionych wpisów. A mianowicie jedynego wyszkowskiego KOD-omitę znanego z ohydnych wpisów w internecie , a zwanego przez forumowiczów "seledynową kamizelką", seledynem, seledynowym prowokatorem od sałatek, seledynowym z pułtuskiej ulicy, itp... Imię i nazwisko łatwo ustalić i znane ono jest przez piszących na tym forum........... Można u tego gostka zdiagnozować typową jednostkę chorobową występującą u towarzyszy z PO, KOD i im podobnym: zaburzenie myślenia, czyli urojenia - przekonanie chorego o istnieniu rzeczy, zjawisk, czy wydarzeń , które naprawdę nie istnieją.... PS> Każdy ma niezbywalne prawo do robienia z siebie idioty, a seledynowy KODerek skorzystał kolejny raz z tej możliwości - robiąc z siebie na siłę pacjenta z Tworek. Pozdrawiam !!!
Nie wiem o kogo chodzi tylko sie domyslam
Dodane przez andrzej f czerwinski, w dniu 10.08.2019 r., godz. 16.01
ale wiem, ze mial bardzo porzadnych rodzicow.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl